KTSO Sarı Listeden Özcan’a Ziyaret…

|

 1 Nisan’da yapılacak Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Kongresi öncesi Sarı Liste ile tekrar başkanlığa aday olacak olan Mustafa Helvacıoğlu ve ekibi 13 Şubat 2018 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Helvacıoğlu ve beraberindeki 20 kişilik bir grup saat 13.30 sıralarında Özcan’ın makamına gelerek kendisini ziyaret etti.

Burada konuşan Helvacıoğlu, KTSO Başkanı olarak, 3 dönemden  bu yana Özcan ile birlikte birlikte çalıştıklarını belirterek “ Şehirde 45 günlük gündem oluşturacağız. Nezaketli, çamur atmadan birbirimize etik davranışlar çerçevesi anlamında, karalama yapmadan inşallah sonu da hayırlı olur. 3 dönemdir sizinle görev yapıyoruz. Ne siz belediyeyi Mehmet Özcan’ı öne çıkardınız. Ne biz Mustafa Helvacıoğlu’nu öne çıkardık. İki kurum birlikte ağbi kardeşlik yaptı. Siz bize ağbilik yaptınız. Biz size nezaket sunduk. Birlikte çok işlere imza attık. Birlikte omuz omuza yürüdük, el ele tutuştuk. Kolay değil, Ankara başka iktidar Keşan başka iktidar. Bu anlamda STK  olarak hizmet yolunu seçtik.  ” Dedi.

Özcan da ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ve beraberindekilere teşekkür ederek “Adaylığınız sizlere hayırlı olsun. Sizler Keşan’ın ticari hayatını yönetmeye talipsiniz. Bugüne kadar güzel şeyler yaptınız. 3 dönemdir beraber çalışıyoruz. Çoğu yerde hep beraber hareket ettik.  Keşan’ın menfaatleri için birlikte karar aldık. Bu bir yarıştır gelir geçer. Sizlere başarılar diliyorum. Seçimlerden sonra OSB konusunda gerekli adımları hep birlikte hızla atmalıyız. ” dedi.

|