İletişim

 

 

Riyaset
1 Başkan Sekreteri Seçil GEZER 1001
2 Siyasi Başkan Yardımcısı Yakup BALCI 1002
3 Siyasi Başkan Yardımcısı Nuran USLU 1003
4 Memur Başkan Yardımcısı Tahir ÖZÇINAR 1004
5 Memur Başkan Yardımcısı   1005
6 Memur Başkan Yardımcısı   1006
7 Meclis Üyesi Sema KILINÇ 1007
8 Siyasi Başkan Yrd. Sekreter Mert AKAN 1008
 
Bilgi İşlem Müdürlüğü
1 Müdür YasinPAÇAMAN 1101
2 Mühendis Çağdaş Budak 1102
3 AKOS Sebahattin DEMİRKOL  1103
4 Mühendis Murat KABCUK 1104
5 Sistem İsmail KOŞANSU 1105
6 153 Çözüm Masası   1106
7 Santral   9
 
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü
1 Müdür Erhan BAŞARAN 1201
2 Mühendis Arzu KİREZLİ 1202
3 Mühendis Buse  ORHUN  1203
4 V.H.K.İ. Erdal ÇOKAL  1204
5   Yayla arıtma tesisi 1205
6   Erikli arıtma tesisi 1206
7   Hafriyat döküm sahası 1207
 
Destek Hizmerleri Müdürlüğü
1 Müdür Aytuğ BAYIR 1301
2 Satın Alma Hüseyin KENAR 1302
3 Kademe Hasan PAKET 1303
 
Fen İşleri Müdürlüğü
1 Müdür Erdi KILIÇ 1401
2   Pelin SENÇPER BİÇER  1402
3   Arzu ERGÜL - Hasan ERGİNBAŞ 1403
4   Merve KILIÇ - Basri AKTEN 1404
5   Ulaş ALABAK - İsmail GÜREL 1405
6   Ali Caner SERBEST 1406
7   Kamil TUNCA - Y.Nusret KAYSERİ 1407
8   Meltem FENER DALAŞ 1408
9     1409
10   Fen İşleri Çay Ocağı 1410
 
Hukuk İşleri Müdürlüğü
1 Müdür Av.Orkan ÖZKAYA 1501
2 Ön büro Deniz CEYLAN 1502
 
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
1 Müdür Ali ÜNAL 1601
2   Savaş BAYRAKTAR- Selçuk TARIM 1602
3   Cenk İŞÇİMEN 1603
4   Deniz Onur MEŞE-Vedat TARINCI 1604
5   Gülden YUMUŞAK-Ebru BALCI 1605
6   Oya SAÇAR 1606
7   Benhür FELEK- Filiz FELEK- Cem Bozkurt 1607
8   Ferdi AYVAZ 1608
9 Numarataj Şefliği Ayhan ALTINDİŞ 1609
10 Şehir Plancısı Güliz Uslu ERGENLER 1610
 
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
1 Müdür İsmail DOĞRU 1701
2 Personel Özlük Hasan KILIÇ- Duygu TOPTANİ 1702
2 Kariyer Merkezi Gülden-Canberk-Mert 1702

 

İtfaiye Müdürlüğü
1 Müdür Gökhan YILMAZ 1801
2 İdari kısım Furkan DİKBAŞ 1802
3 Eğitim ve Ruhsat Uğurcan VAREL 1803
4 Merkez Ekibi Merkez Ekibi 1804
4 Merkez Ekibi Merkez Ekibi 1805
 
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
1 Müdür Andaç GEDİK 1901
2 Personel Berna TURŞUCU 1902
3 Evlendirme Şefliği Murat SEZEN 1903
4   Sanat Merkezi 1904
5 Müze Aslı GÜNGÖR AVCI 1905
6 Basın Yayın Ayhan Gülver 1906
7 Proje Geliştirme Ekibi Aytaç Onur AKAY - Murat YALÇINKAYA 1907
8     1908
7 Stat Sorumlusu Recep KİREZLİ 1909
 
Mali Hizmetler Müdürlüğü
1 Müdür Hasan BALCI 2001
2 Muhaseb Şefliği Levent KEÇİMEN 2002
3 İcra Şefliği Mehmet DİNÇER 2003
4 Vezne Şefliği Vezne 2004
5 Hal Şefliği Göksel BAŞARAN 2005
6 Kunduracılar Çarşısı Vezne Kunduracılar Çarşısı Vezne 2006
7 Hal Kantar Hal Kantar 2007
8 Otogar Vezne Otogar Vezne 2008
 
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü
1 Müdür Eylem AKDEMİR 2101
2   Selçuk KADEM 2102
3   Ezgi AÇIK 2103
4 Cenaze Birimi Göksel BAŞARAN 2104
5   Sevil ÇELİK 2105
 
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
1 Müdür Bedri KARA 2201
2   Nihat SELVİ  2202
3 Su İşleri Vezne Su İşleri Vezne 2203
4 Kadıköy Barajı Terfi 1  
5 Terfi 2 Nöbetçi Personel 2204
6   Terfi 3 2206
7   Kumdere 2207
 
Temizlik İşleri Müdürlüğü
1 Müdür Mücahit ERDOĞAN 2301
2 Personel Volkan PANGAL 2302
 
Veteriner İşleri Müdürlüğü
1 Müdür Serkan DOĞRU 2401
2 Personel Yeşim BAYRAKTAR 2402
3 Barınak Hasan NURAL 2403
4 Barınak Barınak Veteriner 2404
5 Barınak Nöbetçi Ekip 2405
          
    Yazı İşleri Müdürlüğü
1 Müdür Soner AKGÜN 2501
2 İdari İşler Halil KURU 2502
3 Evrak Kayıt Nilüfer TUNCA 2503
 
Zabıta Müdürlüğü
1 Müdür Savaş YİĞİT 2601
2 Ruhsat Büro Hüseyin GÜRSEL 2602
3 Ulaşım Büro Raif UYSAL 2603
4 İdari Büro Samet Karaca 2604
5 Kunduracılar Nöbet Noktası Zabıta Kunduracılar Nöbet Noktası 2605
 
Emlak İstimlak Müdürlüğü
1 Müdür Ahmet YAŞAR 2701
2 Emlak Şefi   2702
3 Emlak Servisi Kadriye -Samiye- Fatma 2703
4 Emlak Servisi Ercan ARABACI 2704
 
Personel Limitet Şti.
1 Müdür Ufuk ADIMLI - Canan KARAKAŞ YILMAZ 2801
 
Keşan Kent Hizmetleri A.Ş.
1 Müdür Serdar DERYA 2901
AŞEVİ
1 Müdür Murat YALÇINKAYA 5050
 
ÇAY OCAĞI
1     1