AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’den Keşan Belediyesi’ne ziyaret…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’den Keşan Belediyesi’ne ziyaret…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, beraberindeki heyetle birlikte Keşan ziyareti kapsamında Keşan Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Saat 17.45 sıralarında Keşan Belediyesi’ne geçen Kandemir ve beraberindeki heyet, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu tarafından makam odasında ağırlandı.

Kandemir ve beraberindeki heyeti Keşan’da ağırlamanın büyük onurunu yaşadığını belirten Mustafa Helvacıoğlu, “Sizlerin, ilçe başkanımızın, il başkanımızın, vekilimizin ve Keşan halkının desteği ile Keşan’ı hep birlikte daha iyi noktalara taşıyacağız. Bu süreçte kadınlarımız ve gençlerimizin çok desteğini ve özverisini gördük. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bizde bu heyecan ve birliktelik var. İstanbul ve Ankara’daki büyüklerimiz ile Cumhurbaşkanımız elimizi bırakmadığı sürece biz söz veriyoruz Keşan’da iyi işler yapmaya. Cumhurbaşkanımızı Keşan’da vatandaşlarımızla birlikte ağırlamayı çok istiyoruz. Cumhurbaşkanımıza Keşan halkının yürekten selamlarını iletmenizi istiyoruz.” dedi.

Kandemir de Mustafa Helvacıoğlu ve teşkilatı başarısından dolayı tebrik ederek şunları söyledi: “Parti olarak Keşan’a çok önem veriyoruz. Biz Keşan’ı kazandığımızda Cumhurbaşkanımızla beraber adeta bir İli kazanmış gibi sevindik ve mutlu olduk. Başarıda emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu başarıda Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın da olağanüstü bir desteği oldu. Keşan’da AK Parti belediyeciliğini vatandaşlarımıza hissettireceğinizden şüphemiz yok. Biz, bize oy versin ya da vermesin iyi niyetle ve samimiyetle, kimseyi ayırt etmeden herkese hizmet etme heyecanı olan bir siyasi hareketiz. Milletin desteğiyle hizmet bayrağını çok çok yukarılara birlikte taşıyacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Genel Merkez olarak bize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Keşan’ın heyecanını ve Belediye Başkanımızın heyecanını Genel Merkezimize Cumhurbaşkanımıza ileteceğim. Başkanımızın genel yapısı gönül belediyeciliği anlayışımıza çok uygun. Bunu daha da geliştireceğinize inanıyorum. Sizlere Keşan’da hayırlı hizmetler diliyorum. Yapacağınız işlerle inşallah hem bölgeye hem de ülkeye örnek olursunuz.”

Konuşmaların ardından konuklara bölgenin yöresel ürünlerinin bulunduğu hediye paketleri takdim edildi.