Anafartalar Veteranlar’dan Keşan Belediyesi’ne Plaket

Anafartalar Veteranlar’dan Keşan Belediyesi’ne Plaket

Trakya Veteranlar Lşigi’nde mücadele eden Anafartalar Veteranlar takımı 21 Eylül 2019 Cumartesi günü akşamı oynadığı Kırklareli Veteranlar Takımı öncesi spora verdiği destekten dolayı Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğluı’na plaket takdim etti.

 

Helvacıoğlu şehir dışında olduğundan dolayı törene Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı katıldı.

 

Saat 20.20’de başlayan törende ilk olarak Keşan Atatürk Stadı Tesisleri Sorumlusu ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik’e, Anafartalar Veteranlar Takımı adına Keşan Belediyesi Medya İletişim Personeli Erdoğan Demir tarafından çiçek takdim edildi.

 

Daha sonra Balcı tarafından yine Anafartalar Veteranlar Takımı’na katkılarından dolayı merhum Ertan Çetin’in ailesine çiçek ve plaketi Yakup Balcı tarafından takdim edildi.

 

Son olarak Anafartalar Veteranlar Takımı Kaptanı Murat Yıldız tarafından, Helvacıoğlu adına Balcı’ya çiçek ve plaket takdim edildi.

 

Balcı, Keşan Belediyesi olarak spora her türlü desteği vereceklerini belirterek “Ayrıca spora destek veren herkese de teşekkür ediyoruz. Ertan Çetin’de spora destek veren bir arkadaşımızdı.Kendisini bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz “dedi.

 

Anafartalar Veteranlar Takımı Taner Karatepe’de, Yakup Balcı nezdinde spora destek veren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.