Belediye, eski hastaneden adliyeye kadar olan yolu bütün şekilde asfaltladı

Belediye, eski hastaneden adliyeye kadar olan yolu bütün şekilde asfaltladı

Asfalt yol yapımı konusunda Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu önderliğinde adeta atağa kalkan Keşan Belediyesi, Keşan Devlet Hastanesi Eski Hizmet Binası önünden başlayarak Keşan Adliye Sarayı’na kadar olan yolu bütün şekilde asfaltladı.

                Keşan Belediyesi, asfaltlamanın ardından yol çizgilerini de çizdi.

Yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki yolu halkın hizmetine sunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını bildiren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan’ın en önemli sorunları arasında olan yol sıkıntısının çözümü noktasında Keşan Belediyesi olarak emin adımlar atmaya devam ediyoruz.” dedi.

Helvacıoğlu, yapılan 2 kilometrelik yolun Rasim Ergene Caddesi üzerinden Yeni Mahalle ve okullar ile Adliye Sarayı’na giden kesim için kullanışlı bir alternatif yol olacağını kaydetti ve bu yolun trafik akışında da rahatlamaya neden olacağını bildirdi.

Başkan Helvacıoğlu, yaptıkları planlı çalışmalar ve ihtiyaç önceliklerine göre yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarının artarak süreceğinin, yaya ve araç trafiğinin kullanışlı hale gelmesi için eldeki tüm imkanları zorlayacaklarının altını çizdi.  

Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan Belediyesi olarak asfaltlama konusunda çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. El ele, omuz omuza Keşan halkının daha iyi koşullar altında yaşaması için çalışıyoruz. Vatandaşları tozlu topraklı, bozuk zeminli yollardan kurtararak; yeni ve güvenli yollarla buluşturuyoruz.”  dedi.