Bölge Koordinatörü Milletvekili Kaynarca’dan Keşan Belediyesi ile İlçe Teşkilatı’na ziyaret

Bölge Koordinatörü Milletvekili Kaynarca’dan Keşan Belediyesi ile İlçe Teşkilatı’na ziyaret

Helvacıoğlu: Siyasi büyüklerimizden aldığımız güçle Keşan’ı üst lige çıkaracağız

 

 

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Marmara Bölge Koordinatörü Tülay Kaynarca, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü Keşan Belediyesi’ni ziyaret ederek, belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İpsala Sarıcaali’deki TANAP Programı sonrası saat 18.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ni ziyaret gerçekleştiren Kaynarca, “Keşan bizim çok önemli bir belediye. Çalışmalarını takdir ettiğimiz uygulamaları var. Hem örnek çalışmaları yerinde görmek hem de tebrik ziyareti gerçekleştirmek için Keşan’a geldik. Sizlerden isteğimiz gönül belediyeciliğine çok önem vermeniz. Vatandaşa hizmetlerinizi anlatın. Çözümü nasıl ürettiğinizi ve istediği işin neden yapılamadığını tüm samimiyetinizle anlatın. Vatandaşın istek ve taleplerine her zaman öncellik verin.” dedi. 

Helvacıoğlu da Keşan halkının güvenini boşa çıkarmamak için, AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, AK Parti İl Başkanı Belgin İba, AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile gece gündüz durmadan çalışıp hizmet ürettiklerini bildirdi.

Helvacıoğlu, “Gönül belediyeciliği ve vatandaşın memnuniyetine yönelik hizmetlerin gerçekleştirilmesi bizim için çok önemli. Vatandaşımız her zaman her şeyin en iyisine layık. Keşan’da güzel hizmetleri hep birlikte hayata geçireceğiz. Keşan’da daha çok yapacak işimiz var hepsini oluşturduğumuz plan dahilinde hızlı şekilde gerçekleştireceğiz. Siyasi büyüklerimizden aldığımız güçle Keşan’ı üst lige çıkaracağız.”

Ziyaret sonrası Kaynarca’ya Keşanlı kadınlar tarafından hazırlanan, el emeği ürünlerden oluşan hediye sepeti takdim edildi.

Ziyarete; AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Uslu, Yakup Balcı,   belediye meclis üyeleri, AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı yöneticileri de katıldı.

 Kaynarca, Belediye ziyaretinin ardından AK Parti İlçe Teşkilatı’na geçerek burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.