Erikli’de düzenlenen Trakya Müzik Festivali 2019 Yılının En İyi Festivali Seçildi

Erikli’de düzenlenen Trakya Müzik Festivali 2019 Yılının En İyi Festivali Seçildi

1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Erikli’de düzenlenen Trakya Müzik Festivali Biletix tarafından 2019 Yılı En İyileri ödül töreninde festival dalında 2019 yılının en iyi festivali seçildi.

Festivalseverler bu sene favoriyi doğudan Trakya’ya taşıdı ve Trakya Müzik Festivali – Erikli’yi senenin en beğenilen festivali olarak belirledi.

Sanatseverler, 4 – 10 Kasım tarihleri arasında bir hafta boyunca Biletix’in resmi internet sitesinde 2019 yılında gerçekleşen etkinlikler alan oylama yaparak yılın iyilerini seçti.

                                      HELVACIOĞLU’NA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER

Biletix  tarafından  düzenlenen  “2019 Yılı En İyileri” yarışmasında festival dalında en iyi festival seçilen Trakya Müzik Festivali seçilmesi nedeniyle festivali düzenleyen Ümit Özel ile Aziz Gül Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu 3 Aralık 2019 Salı günü ziyaret ederek, festivale verdiği katkılardan dolayı kendisine teşekkür ederek ödülü kendisine takdim etti.

Ziyarette Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı da hazır bulundu.

Helvacıoğlu, bu ödül nedeniyle Özel ve Gül’ü kutlayarak “Sanat etkinliklerinin düzenlenmesinde katkı vermeye devam edeceğiz ve sanatı sevdiren belediye olmayı sürdüreceğiz. Bu ödülle Erikli’nin isminin bir kez daha Türkiye gündeminde öne çıkmasından dolayı mutluyuz ve bu başarıdan dolayı bu festivale emeği geçen Özel ve Gül’ü de bir kez daha kutluyorum “ dedi.

 

                                             2019 YILIN BİLETİ ANKETİNDE EN BEĞENİLENLER

Oylamada 2019’un en beğenilen erkek sanatçısı Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki gösterilerine bir yıl aradan sonra geri dönen Tarkan olurken, Kadın sanatçısı ise kategorinin 2017 ve 2018 kazananı olan Sıla oldu.