Helvacıoğlu’ndan Şoförler Odası’ına Dünya Şoförler Günü ziyareti

Helvacıoğlu’ndan Şoförler Odası’ına Dünya Şoförler Günü ziyareti

 

Mustafa Helvacıoğlu: “Şoförlerimiz için önceliğimiz yollarımız oldu”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 30 Kasım 2021 Salı günü, Dünya Şoförler Günü nedeniyle, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti.

Saat 10.30 sıralarında oda binasına gelen Mustafa Helvacıoğlu, burada Oda Başkanı Mahmut Demirkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

“Hayatın her anında hizmeti ayağınıza getiren şoförlerimizin Dünya Şoförler Günü’nü kutluyorum”

Ziyarette ilk olarak konuşan Mahmut Demirkan, ziyaretlerinden ötürü Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür ederek, “Hayatın her anında hizmeti ayağınıza getiren şoförlerimizin Dünya Şoförler Günü’nü kutluyorum. Başkanımız da bugün bizleri ziyaret etti. Başkanımızın desteklerini yakından hissediyoruz. Tüm esnafımız ve şoförlerimiz adına nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.” dedi.

“Şoförlük mesleğinin ne kadar büyük bir yük taşıdığının farkındayız”

Daha sonra söz alan Helvacıoğlu, “Milletimize hizmet eden her esnafımızın olduğu gibi şoförlük yaparak geçimini sağlayan 7 gün 24 saat hizmet eden şoför esnafımızın her zaman yanındayız. Şoförlük mesleğinin ülkemiz için ne kadar büyük bir yük taşıdığının farkındayız. Şoförlük mesleğini icra eden vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yine yakından takip ediyor, imkanlar dahilinde kolaylıklar sağlıyoruz. Keşan’ımızda ilk olarak şoförlerimiz için önceliğimiz sizlerin de bildiği gibi yollar oldu. Minibüsçü esnafımızı, taksi şoförlerimizi, servis şoförlerimizi, kuryelerimizi kısacası Keşan’ımızda yollarımızı en çok kullanan vatandaşlarımızı dinliyor ve her türlü taleplerine cevap vermek için gayret gösteriyoruz. Emeklerine ve tecrübelerine ihtiyacımız olan şoförlerin bu mesleği sürdürebilmeleri ve şoförlüğün gençler arasında da tercih edilmesi için şoförler odamız başta olmak üzere birçok paydaş ile ortak hedef doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle her türlü zor şartlar altında mesleğini ifa etmeye çalışan, hayatlarını yola adamış tüm emekçi kardeşlerimin bu özel gününü kutlar, kazasız belasız bir yaşam sürmelerini temenni eder, araç ile helal kazanç peşinde koşan tüm şoför kardeşlerime işlerinde kolaylık dilerim.” şeklinde konuştu.

Ziyaret sohbet şekilde devam etti.