Kaldırım İhalesinin Sözleşmesi imzalandı

Kaldırım İhalesinin Sözleşmesi imzalandı

Yakup Balcı: Keşan adeta şantiye alanına döndü

Keşan Belediyesi’nin 31 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen kaldırım ihalesinin sözleşme töreni, 14 Kasım 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Başkanlık Makamı’nda gerçekleştirilen ve saat 11.00 sıralarında başlayan imza törenine; Keşan Belediye Başkan Vekili Yakup Balcı, Keşan Belediye Meclisi Üyesi Müslim Çekiç, Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır, Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, ihaleyi kazanan Serin Beton Yetkilisi Salih Kurnaz katıldı.

İmzalar öncesi konuşan Başkan Vekili Yakup Balcı, “İhalemize 6 firma katılmıştı. En iyi %36’lık kırımla veren Serin Beton firmamız oldu. Bugün itibarıyla sözleşmemizi imzalıyoruz. Keşan halkımız da görüyor, son günlerde Keşan adeta bir şantiye alanına dönüştü. İlerleyen günlerde firmamız Keşan’daki kaldırımlarımızı düzenleyecek. Aynı firmamız daha önce Muammer Aksoy ve bağlantı caddelerimizin beton asfalt ihalesini de kazanmıştı. Keşan Belediyesi olarak Keşan’ı alt ve üst yapı olarak yeniden düzenleme çalışmalarımız sürüyor. Sözleşmemizin Keşan’a hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Keşan Belediyesi’nin yürüttüğü yoğun çalışmalar nedeniyle ilçede bazı kısa süreli aksaklıklar yaşanabileceğini dile getiren Balcı, “Vatandaşlarımızdan biraz anlayış bekliyoruz. Keşan’ı çok hızlı şekilde güzelleştirmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız da çalışmalarımızı anlayışla karşılıyorlar, bu anlayışla ilgili çok teşekkür ediyoruz. Muammer Aksoy Caddemizden sonra İstiklal Caddemize geçtik, Artı Çarşı Projemiz tamamlandı, Paşayiğit Caddemizdeki düzenlemelerimizi de tamamladık. İklim koşulları müsaade ettiği sürece çalışmalarımızı sürdüreceğiz, kış döneminin ardından yine yoğun şekilde çalışmalarımıza başlayacağız.” şeklinde konuştu.

Bilgilendirmenin ardından Keşan Belediyesi adına Belediye Başkan Vekili Yakup Balcı ile Serin Beton Firması adına Firma Yetkilisi Salih Kurnaz tarafından sözleşme imzalandı.

İhale; 10000 m2 Kilitli Beton Parke Taşı, 22300 m2 Prefabrik Beton Plak Taşı ile Döşeme Kaplaması yapılması işlerini kapsıyor.