Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’tan İlçe Müftülüğü’ne ziyaret…

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’tan İlçe Müftülüğü’ne ziyaret…

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Keşan İlçe Müftülüğü’nü ziyaret etti.

Saat 11.30 sıralarında Müftülüğe AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’la birlikte giden Helvacıoğlu, burada Keşan İlçe Müftüsü Mehmet Yiğit ve personeli tarafından karşılandı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Gürcan Kılınç’la birlikte personelin ve Müftü Mehmet Yiğit’in Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutlayıp kolaylıklar diledi.

Ziyarette, Müftülüğün yürüttüğü çalışmalar hakkında Yiğit’le istişarelerde bulunuldu ve beraber yapılabilecek işbirlikleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Yiğit, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında; 4 Ekim 2019 Cuma günü İki Minareli Çarşı Camii’nde saat 12.15’te Mevlit ve Hatim programı gerçekleştirileceğini,  5 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12.00’de İki Minareli Çarşı Camii’nde Kur’an ziyafeti etkinliği düzenleneceğini, 6 Ekim 2019 Pazar günü de İki Minareli Çarşı Camii’nde 06.15’te Sabah Namazı buluşması gerçekleştirileceğini ve aynı gün tüm Türkiye genelindeki camilerde ağaç fidanı dikme kampanyası yürütüleceğini kaydetti.

Mehmet Yiğit, hafta kapsamında ayrıca esnaf ve hastane ziyaretlerinde bulunacaklarını da iletti.

Yiğit, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Kılınç’a nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür