Keşan Belediyesi 10 bin adet kandil simidi ikram etti

Keşan Belediyesi 10 bin adet kandil simidi ikram etti

Sosyal belediyecilik anlamında birçok çalışmayı vatandaşlara sunan Keşan Belediyesi, Regaip Kandili nedeniyle vatandaşlara kandil simidi ikram etti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kandil programına; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ve Nuran Uslu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın ve Gençlik Kolları Başkanı İsa Vural, Belediye Meclis Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Programda, 10 bin adet kandil simidi dağıtıldı.

Keşan Belediyesi’nin ortak değerlere dikkat çeken, Kandil sevincini ve coşkusunu bir arada yaşatan, geleneklerimizi sürdüren aynı zamanda birlikte yaşama iradesini güçlendiren program vatandaşın beğenisini topladı.

Helvacıoğlu: “Regaip kandilimiz mübarek olsun”

Regaip Kandili’nin Keşan, ülkemiz ve İslam alemi için hayırlar getirmesini dileyen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Üç ayların müjdecisi bu mübarek gecenin, sağlığa huzura, esenliğe, berekete, iyiliklere ve güzelliklere vesile olması diliyorum. Mübarek Regaip Kandilimizi dualarımızla idrak ediyoruz. Rahmeti ve bereketi bol olan üç ayların habercisi Regaip Kandili’mizi vatandaşlarımızla kutluyoruz. Rahmet, bereket, mağfiret iklimi üç ayları müjdeleyen Regaip Kandili’nin milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyoruz. Regaip Kandili’miz mübarek olsun.”

Vatandaşlar, her kandilde düzenlenen program dolayısıyla Belediye Başkanı Helvacıoğlu ve Keşan Belediyesi’ne teşekkür etti.