Keşan Belediyesi 40 bin litre dezenfektan dağıttı

Keşan Belediyesi 40 bin litre dezenfektan dağıttı

Keşan Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürü Serkan Doğru, 24 Kasım 2020 Salı günü yaptığı açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında 40 bin litre dezenfektan dağıttıklarını kaydetti.

                Koronavirüse karşı toplu taşıma araçlarının, kurum ve kuruluşlarının düzenli olarak ilaçlandığını söyleyen Doğru, vatandaşlara günde 2 bin litre dezenfektan dağıttıklarını söyledi.

İlçe genelinde koronavirüs mücadelesine devam ettiklerini ifade eden Serkan Doğru, “Koronavirüs ile mücadeleye tedbirlerimiz kapsamında aralıksız şekilde devam ediyoruz. Bu kapsamda ilk günden bu yana toplu taşıma araçlarımız başta olmak üzere birçok alanda dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız devam ediyor.”

Eski itfaiye binasında dezenfektan dağıtımına devam ettiklerini dile getiren Doğru, “Bu kapsamda bugüne kadar vatandaşlarımıza 40 bin litre dezenfektan ulaştırdık. Günde 2 bin litre dezenfektanı vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Eski itfaiye binasından vatandaşlarımız ücretsiz bir şekilde dezenfektan temin edebilir.”