Keşan Belediyesi 8 adet iş yerini Encümen huzurunda gerçekleştirilen ihale ile kiraladı

Keşan Belediyesi 8 adet iş yerini Encümen huzurunda gerçekleştirilen ihale ile kiraladı

Keşan Belediyesi iş yeri kiralama ihaleleri, 11 Şubat 2020 Salı günü Belediye Encümeni huzurunda gerçekleştirildi.

İhaleler, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi Encümen üyeleri; Feridun Tümer ve Alaaddin Öztürk ile Mali Hizmetler Müdürü Levent Keçimen ile Yazı İşleri Müdürü Günay Karagül’den oluşan Encümen huzurunda gerçekleştirildi.

                Saat 15.00 sıralarında başlayan ihalelerde; Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi içerisinde 6 adet iş yeri, Dutluk Caddesi Bölgesi’nde bulunan 4 adet tüp deposu, Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nde bulunan 5 adet iş yeri ve 6 adet park ihaleye çıkarıldı.

                Toplam 21 adet kiralama ihalesinden 8 adet iş yerine ihale teminatı yatırıldığı, 13 adet yere de talipli çıkmadığı ifade edildi.

                Yapılan ihaleler sonucunda Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi 2-J Blok No:35’teki iş yeri aylık 650 TL bedelle Kamil Tabak, Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi F Blok No: 5’teki iş yeri aylık 500 TL bedelle Keşan Bal Üreticileri Birliği, Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi 2-J/9-17’deki iş yeri aylık 750 TL bedelle Selim Köseler, Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi 1-A-B/21’deki iş yeri aylık 1400 TL bedelle Mine Buse Gürsel, Dutluk Caddesi No: 13’teki tüp deposu yıllık 2300 TL bedelle Mustafa Tuna, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Rasim Ergene Caddesi No: 65’teki park aylık 400 TL bedelle Kemal Bölükbaş, Yukarı Zaferiye Mahallesi Karayılan Memba Sok. 814 Ada 2 parsel Kent Müzesi Sosyal Tesis alanı aylık 150 TL bedelle Keşan Kent Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti., Büyük Cami Mahallesi İstiklal Caddesi No: 54’teki Eski Cezaevi alanı aylık 930 TL bedelle Necmi Aygün tarafından ihale ile kiralandı.

                   Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ihalelere giren herkese teşekkür etti ve yapacakları işin hayırlı olması temennisinde bulundu.