Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi

Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi

Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda final maçı 22 Ekim 2019 Salı akşamı oynandı.

                Keşan Belediyesi çalışanları arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu desteklemek ve geliştirmek için düzenlenen turnuvada final maçı; Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Mali Hizmetler Müdürlüğü arasında oynandı.

              Keşan Lisesi Bahçesi’ndeki Halı Saha’da gerçekleştirilen, saat 19.30’da başlayan şampiyonluk maçını Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 4-3 kazandı.

                Maç sonrası derece alan takımların kupaları, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Başkan Yardımcıları tarafından takdim edildi.

                İlk kupa turnuvada görev alan hakemler Volkan Pangal, Anıl Küçükkaraca, Ümit Terzi, Semih Çonguloğlu, Marsel  Çapar, Hüseyin Mert, Mehmet Hardal, Fatih Anlar adına Küçükkaraca’ya verildi.

                Programda daha sonra Turnuva Komitesi adına Belediye Personeli Mahmut Aksu tarafından, turnuvanın düzenlenmesi nedeniyle verdiği katkılardan dolayı Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na plaket takdim edildi.

                3. olan Temizlik İşleri Müdürlüğü ve 2. olan Mali Hizmetler Müdürlüğü takımlarının kupası; Başkan yardımcıları; Yakup Balcı, Nuran Uslu ve Mustafa Altay tarafından verildi.

                1. olan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün şampiyonluk kupasını ise Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu takım kaptanı da olan Başkan Yardımcısı Nuran Uslu ve ekibine takdim etti.

                Belediye çalışanları arasındaki birlikte hareket etme duygusunu perçinleştiren bu tür etkinlikleri çok önemsediğini belirten Mustafa Helvacıoğlu, “Belediye olarak bundan sonra da personellerimizin katıldığı çeşitli turnuva ve organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Biz Keşan Belediyesi olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. Turnuvada derece alan takımlarımızı tebrik ediyor ve katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum. Turnuva sonrasında kazanan Keşan Belediyesi oldu.” dedi.