Keşan Belediyesi Keşan’a yakışan durakları taksici esnafıyla buluşturuyor

Keşan Belediyesi Keşan’a yakışan durakları taksici esnafıyla buluşturuyor

Keşan Belediyesi, ilçedeki 9 taksi durağını, Edirne Valiliği’nin desteğiyle tek tip şekilde yeniliyor.

Hazırlanan duraklar, 27 Kasım 2019 Çarşamba günü yerlerine konulmaya başladı.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki Terminal Taksi Durağı’nın bulunduğu alanda AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’la birlikte taksici esnafıyla yürütülen çalışma hakkında açıklama yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan’daki taksi duraklarımızı Edirne Valiliğimizin işbirliğinde tek tip şekilde yeniliyoruz. Duraklarımız hazırlanırken taksici esnafımızın tüm ihtiyaçları göz önünde bulunduruldu. Duraklarımız elektrik tesisatı çekili, mini mutfak tezgahlı, iç döşemeli, tuvaleti hazır şekilde yerine konuluyor. Durak yerlerimizin altına betonlarımızı attık. Çok modern ve Keşanımıza yakışan bir durak yapısı oluşturuyoruz. Bu hizmetin Keşan’la buluşmasında emeği olan Edirne Valimiz Ekrem Canalp’e ve AK Parti Edirne Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal’a, Keşan Kaymakamımız Nuri Özder ve AK Parti Keşan İl Başkanımız Belgin İba ve İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç’a Keşan halkı adına çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

                Helvacıoğlu, “Duraklarımız Keşan’a ve taksici esnafına hayırlı ve uğurlu olsun, bol ve bereketli kazançlar diliyoruz. Duraklarımızın tamamı en kısa süre içerisinde program dahilinde yenilenecek.” şeklinde konuştu.

                Taksici esnafı da yapılan düzenleme nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve ilgili tüm kurum ve kuruluşları teşekkür etti.