Keşan Belediyesi Kütüphanesine bağışlar devam ediyor

Keşan Belediyesi Kütüphanesine bağışlar devam ediyor

Eğitim Belediyeciliği Keşan’da öne çıkıyor,

Kütüphaneye 2100 kitap kazandırıldı

 

“Bir Kitap Senden Olsun” kampanyası kapsamında Keşan Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Kütüphanesi için bağışlar devam ediyor.

7’den 70’e herkesin rahatlıkla ulaşabileceği, içerisinde etüt ve çalışma masaları, okuma noktaları, sınıf çalışma alanları, internetin bulunacağı kütüphane için hazırlıklar da son hızıyla sürüyor.

Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, kütüphane hazırlıkları ile ilgili şunları söyledi: “Okuduğunuz ve bağış yapmak istediğiniz kitaplarınızı Keşan Belediyesi’nin hizmete açacağı Keşan Kültür Sanat Merkezi ve Kütüphanesi’ne bağışlayabilirsiniz. Keşan’da hassas olduğumuz eğitim belediyeciliği anlayışımıza yaptığımız çalışmalar ile devam ediyoruz. Kampanyamız kapsamında şu ana kadar 2100 kitabımızı kütüphanemize kazandırdık. Keşan’da yaşayan vatandaşlarımız da kitap bağış kampanyamıza destek oluyor ve burada benim de bir kitabım var demek adına bağışta bulunuyor. Bir getiren de bin getiren de bu gururun değerli bir parçasıdır. Kitaplar okunursa değer bulur. Yoksa raflarda kalan kitapların hiçbir anlamı olmaz. Bu anlamda kütüphanemizi sosyal bir alan şeklinde hazırlamayı amaçladık. Etüt ve çalışma masalarından internete kadar 7’den 70’e tüm vatandaşlarımız için ferah bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz. Tüm hemşehrilerimizi kitap bağışı kampanyamıza destek vermeleri için davet ediyoruz.”