Keşan Belediyesi tarafından Kurban Bayram öncesinde 27 ev temizliği 14 de berber ve kuaför hizmeti verildi

Keşan Belediyesi tarafından Kurban Bayram öncesinde 27 ev temizliği 14 de berber ve kuaför hizmeti verildi

Keşan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahiplerinin ev temizliklerini gerçekleştirdi. Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü Sağlık İşleri Birimi tarafından şehit aileleri ve gazi aileleri olmak üzere yaşlılar ile engelliler başta olmak üzere bakıma muhtaç vatandaşların kişisel ve ev temizlikleri yapılarak bayrama hazırlandı.

Kimsesiz, yardıma muhtaç, ekonomik gücü veya beden gücü yetersiz ve engelli vatandaşların yanında olmanın gönül belediyeciliğinin önemli bölümlerinden olduğunu belirten Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Kurban Bayramı öncesinde 27 ev temizliği, 8 bayan 6 da erkek vatandaşın berber ve kuaför ihtiyacının karşılandığını bildirdi.

Helvacıoğlu, vatandaşların yanında olmak ve onlara sahip çıkmanın toplum olarak herkesin  sorumluluğunda olduğuna dikkat çekti.

 Uygulamadan dolayı olumlu tepkiler aldıklarını ve vatandaşa dokunan hizmetleri çoğaltacaklarını ifade eden Başkan Helvacıoğlu, “Halkımızın neye ihtiyacı varsa biz onu karşılamaya özen gösteriyoruz. Hizmet kapsamını genişletmeye yönelik çalışmalarımız da devam ediyor.” dedi.

Hizmetlerden faydalanan ve bayram öncesi kendilerinin hatırlanmasından dolayı son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, “Keşan Belediyesi çalışanları sağ olsun her zaman bizim yanımızda. Geliyorlar evin temizliğini ve diğer ne ihtiyacı varsa gideriyorlar. Bizlerle böylesi ilgilendiği için Başkan Mustafa Helvacıoğlu’na ve ekibine teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.