Keşan Belediyesi Toptancı 10.Hizmet Yılını Doldurdu

Keşan Belediyesi Toptancı 10.Hizmet Yılını Doldurdu

Keşan Belediyesi Toptancı Hali, vatandaşların

sağlıklı ve güvenilir gıda ürünlerine ulaşması için hassasiyetle çalışıyor

 2019’da Toptancı Hali’nde 31 bin 419 ton sebze ve meyve satışı gerçekleştirildi

 

Keşan Belediyesi Toptancı Hali Sorumlusu Göksel Başaran, 16 Ekim 2009 tarihinde Haller Mevzuatı’na uygun yapılan Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nin 10. Hizmet yılını doldurduğunu bildirdi ve Keşan Belediyesi’nin Keşan başta olmak üzere bölgede yaşayan vatandaşların sağlıklı ve güvenilir gıda ürünlerine ulaşması için hassasiyetle çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.   

Bölgede tek olmak özelliğini koruyan Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nin, kendini her gün yenileyerek Keşan ve bölgesine hizmet etmeye devam ettiğini ifade eden Başaran, “25 bin m2 alan içerisinde bulunan Keşan Belediyesi Toptancı Halimiz, 50 m2’lik 24 işyeri, 200 m2’lik de 21 adet işyerindeki tüccarımız ile bölgemize hizmetlerini devam ettiriyor. Keşan Belediyesi Toptancı Halimiz günün 24 saati açık olarak hizmet vermeye devam devam ediyor. Hal içerisine giren meyve ve sebze araçlarının evrakları hal zabıtamız tarafından alındıktan sonra Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın resmi sayfası olan hal kayıt sistemine giriliyor. Gereken sorgulama yapıldıktan sonra ürünlerin satışa sunulması sağlanıyor.” dedi.

Keşan Belediyesi Toptancı Hali’ndeki denetimlerin sadece hal içerisinde kalmadığını ve zaman zaman izinsiz şehir içerisine girip sebze ve meyve satmaya çalışan pazarcıları da denetleyip yasal işlem uyguladığını kaydeden Göksel Başaran, 2019 yılı içerisinde Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nde 31 bin 419 ton sebze ve meyve satışı gerçekleştirildiğini bildirdi.

Başaran, Keşan başta olmak üzere vatandaşların sağlıklı ve güvenilir gıda ürünlerine ulaşması için çalışmalarını hassasiyetle sürdüreceğinin altını çizdi.