Keşan hak ettiği modern yollara kavuşuyor

Keşan hak ettiği modern yollara kavuşuyor

İstiklal Caddesi bütün şekilde asfaltlanıyor

 

Keşan Belediyesi, kısa süre önce başladığı ve kaldırım düzenleme çalışmalarını tamamladığı Keşan’a girişteki ilk önemli noktalardan olan İstiklal Caddesi’nde bütün şekilde asfaltlama çalışmasına 27 Kasım 2019 Çarşamba günü başladı.

27 ve 28 Kasım 2019 tarihlerinde 2 gün sürecek ve finisher ile bütün şekilde asfaltlama yapılan alandaki çalışmaları AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile birlikte inceleyen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekibimiz ile Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Keşan Şantiye Şefliği işbirliğinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yaklaşık 10 gün önce kaldırım çalışmalarımıza başlamıştık, şimdi de İstiklal Caddemizi, Sanayi Kavşağı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar bütün şekilde profesyonel ekipman ve ekiple asfaltlıyoruz.” dedi.

2 gün gibi kısa bir sürede yaklaşık 1 kilometrelik caddeyi bütün şekilde asfaltlayacaklarına dikkat çeken Helvacıoğlu, “Tüm ekiplerimizle ve kurumlarımızın işbirliğinde Keşan’ı birlikte güzelleştirmeye devam ediyoruz. Hızlı ve hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmamızda emeği olan AK Parti Edirne Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal’a, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü ve Keşan ekibine, AK Parti Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç ile katkısı bulunan Edirne Valimiz Ekrem Canalp ile Keşan Kaymakamımız Nuri Özder’e çok teşekkür ediyoruz. Şehrimizin güzelleşmesi ve vatandaşımızın daha iyi şartlarda ilçemizde yaşaması için var gücümüzle çalışıyoruz. Keşan için birlik ve beraberlik içerisinde gönülden çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Keşan’ın hak ettiği modern yollara kavuşması için adeta seferberlik içinde çalıştıklarının altını çizen Mustafa Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Keşan ve Keşan halkı her şeyin en iyisi ve güzeline layık. Bu güzel yolları vatandaşlarımızla buluşturduğumuz için bizler de çok mutluyuz.”

Helvacıoğlu, vatandaş memnuniyeti için kurumlarla işbirliği içinde Keşan’ı hızlı şekilde güzelleştirmeyi sürdüreceklerini kaydetti.