Keşan Lisesi 1985/1986 Mezunları Bilal Ergeç Parkını Ağaçlandıracak

Keşan Lisesi 1985/1986 Mezunları Bilal Ergeç Parkını Ağaçlandıracak

1985/86 Keşan Lisesi mezunları, Keşan Belediyesi işbirliği ile Yeni Mahalle’de geçtiğimiz aylarda Keşan Belediyesi tarafından açılışı yapılan Bilal Ergeç Parkı’nı ağaçlandıracak.

 

21 Eylül 2019 Cumartesi günü Bilal Ergeç Parkı’nda Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bir araya gelen mezunlar, fikir alışverişinde bulunarak, projelerini sundu.

 

Keşan Lisesi mezunu ve Beylikdüzü Belediyesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli Nigar Öztokuç Yanar tarafından hazırlanan proje kapsamında mezunlar, Kasım ayı ortasında parka ağaç dikecek.

Dikilen ağaçlara ise mezunların ismi plakalarla asılacak. Ağaçların bakımı ise zaman zaman mezunlar, zaman zaman ise Keşan Belediyesi tarafından yapılacak. Ayrıca parkın, Keşan Lisesi mezunları tarafından ağaçlandırıldığını belirten bir tabela da asılacak.

 

Keşan Lisesi mezunları, verdikleri destek ve ilgiden ötürü, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür ederken, Helvacıoğlu da Keşan Lisesi 1985/1986 mezunlarına Keşan’a verdikleri bu destekten dolayı teşekkür etti.