KİSEV, üniversite burs başvurularını almaya başladı

KİSEV, üniversite burs başvurularını almaya başladı

KİSEV, üniversite burs başvurularını almaya başladı

 

KİSEV (Keşan İyilik Sağlık Vakfı) Yönetim Kurulu Toplantısı 19 Ağustos 2022 Cuma günü gerçekleştirildi.

Saat 14.00 sularında KİSEV hizmet bürosunda başlayan toplantıya yönetim kurulu üyeleri; Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz,  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan TSO Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mahmut Demirkan, Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, Keşan Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kemik, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Kalfalar katıldı.

Toplantıda; Kurban Bayramı değerlendirmesi yapılırken, KİSEV yönetimi; Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırılması için destek veren hayırseverlere teşekkür etti.

Toplantının devamında ise vakıf faaliyetleri kapsamında yapılan öğrenci burs başvurularının alınması, 2 hayır bir arada lokma paketi, aşure paketi çalışmaları, Keşan Belediyesi ile işbirliğinde şehrimizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin sünnet çağına gelmiş çocukları için sünnet şöleni yapılması, ve sinema günleri ekinlikleri görüşüldü.

Burs almak isteyen üniversite öğrenciler, Engelliler Parkı içerisinde yer alan KİSEV’e müracaat ederek, şartlar hakkında detaylı bilgi alabilecek.

AŞURE İKRAM EDİLDİ

Toplantının ardından ise Perihan Kosnak ve Serap Kosnak'tan merhum marangoz ustası Ahmet Çomak hayrına yaptırılan aşure KİSEV eliyle dağıtıldı.

Yapılan hayır ile ihtiyaç sahibi öğrencimiz için bir aylık burs desteği sağlanmış oldu.