Kunduracılar Çarşısı’na da yeraltı çöp konteyneri konuldu

Kunduracılar Çarşısı’na da yeraltı çöp konteyneri konuldu

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun vizyon projelerinden olan ve çalışmaları son hızla devam eden Tarihi Kunduracılar Çarşısı’nın girişine de yer aldı çöp konteyneri konuldu.

                              

19 Haziran 2020 Cuma konulan yer altı çöp konteynerinin alana yerleştirilmesi sırasında çalışmaları yerinde inceleyen Helvacıoğlu, Kunduracılar Çarşısı’nın yenilendiğini belirterek “Burada çöp konteynerlerimizi yer altına alıyoruz. Keşan Belediyesi çevre bilinci olan çevreci bir belediye. Bugün yine bir konteynerimizi yer altına alıyoruz.

Temizlik İşleri Müdürümüz Yasin Paçaman ve Fen İşleri Müdürümüz Erdi Kılıç’ın çabaları ile bu konteynerlerin sayısının daha da fazla olmasını düşünüyoruz. Halkımız memnun. Temiz bir Keşan için, çevreci bir Keşan için icraatlarımızı sürdürüyoruz. Verdiğimiz sözleri tek tek tutuyoruz, tutmaya da devam edeceğiz.

 

Bu işi de en iyi şekilde yapıyoruz. Keşan’ımızı çöpten ve çamurdan kurtarmaya devam edeceğiz. Hayırlı olmasını diliyoruz. Ben çalışmalarda büyük emekleri olan hem Temizlik İşleri Müdürümüze hem de Fen İşleri Müdürümüze teşekkür ediyorum.” dedi.

                              

Helvacıoğlu’nun açıklamasının ardından yer altı çöp konteyneri yeni yerine yerleştirildi.