Mezbahanın İşbirliği Protokolu Görüşüldü.

Mezbahanın İşbirliği Protokolu Görüşüldü.

Keşan Belediye Mezbahası’nın Keşan Ticaret Borsası ile olan sözleşmesinin sona ermesinin ardından, yeni sözleşme ile ilgili olarak 1 Ağustos 2019 Perşembe günü görüşmelerde bulunuldu.

                                                    Toplantıya;  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı ile Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürü Mahmut Yıldırır, Keşan Mezbahası’nda bir araya gelerek, yeni sözleşme ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

                                                  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı.

                                                         “Keşan Belediyesi’ne ait mezbahadaki iş ve faaliyetlerin daha kaliteli, seri ve verimli yürütülebilmesi için 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 75. ve 76.maddeleri gereğince Keşan Belediyesi ile Keşan Ticaret Borsası,  Keşan Ticaret ve Sanayi Odası arasında karşılıklı görüşme ve anlaşma sonucu ortak işbirliği protokulu hazırlanmıştır. Bir önceki protokol 1 Ağustos 2019 tarihinde sona ermektedir.

                                                         Yeni protokol 3 yıl süre ile yenilenecek olup, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret Borsası ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından görüş birliğine varılmış olup, sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacaktır.”

                                                         Burada konuşan Kaymaz ve Şapçı da yeni işbirliği protokolunun hayırlı uğurlu olmasını dilediler.