MHP’nin 52. Kuruluş Yıl Dönümünü ziyaretler ile kutladılar

MHP’nin 52. Kuruluş Yıl Dönümünü ziyaretler ile kutladılar

İnan: “Nice 52 yıllara”

Kılınç: “Cumhur İttifakı olarak birlikte dimdik ayaktayız”

Helvacıoğlu: “Güç birliği içerisindeyiz”

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 52. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Yönetim Kurulu ile birlikte MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’ne ziyarette bulundu.

Saat 11:30’da gerçekleşen ziyarette; MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ve yönetimi, MHP İlçe Başkanlığı’nda ziyaretçileri misafir etti.

52. Kuruluş Yıl Dönümü’nü onur ve gururla karşıladıklarını ifade eden İnan, şunları söyledi: “52. Yılımız nedeniyle ziyaretiniz bizleri onurlandırdı. Allah razı olsun. Nice 52 yıllara diyoruz. Köklü bir siyasi partiyiz. Partimizi bugüne kadar yaşatan, buralara getiren öncelikle Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi Cumhur İttifakı ilelebet devam edecek, hiçbir zeval ve zayiat gelmeyecektir.”

Cumhur İttifakı olarak dimdik ayakta olduklarını ifade eden Kılınç, “Gürcan: 52. Kuruluş Yıldönümünüz kutlu olsun. Cumhur İttifakı olarak Türkiye’de ve Liderlerimiz nezdinde dünyada güzel bir enerji var. Bunu gıptayla herkes izliyor. Türkiye’mizin daha ilerilere gitmesi için Liderlerimiz ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Cumhur İttifakı olarak birlikte dimdik ayaktayız. Alparslan Türkeş büyük bir liderdi, Allah rahmet eylesin diyoruz. 52 yıl uzun bir süre daha nice 52 yıllara. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.  

 

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’da MHP’nin 52. Kuruluş yıldönümü nedeniyle şu ifadelerde bulundu: “Keşan Belediye Başkanı olarak, Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin 52. yıl dönümünü kutluyorum. Cumhur İttifakı ailesi olarak bizim elimizi bırakmadığı, biz elini bırakmadığımız Türkiye ve Dünya’ya örnek olan güç birliği içerisindeyiz. Liderlerimiz dik duruş sergiliyorlar. Vatan, millet, bayrak, milliyetçi ruh ve birlik ruhunu dayanışma içerisinde götürmenin örneğini yaşıyoruz. Cumhur İttifakı mensubu olmaktan gurur duyuyorum. MHP’nin kurucusu Rahmetli Alparslan Türkeş’i de rahmetle anıyoruz. Birlik ve beraberliğimiz her geçen gün sağlamlaşıyor. Bir kez daha Milliyetçi Hareket Partisi’nin 52. Yılını kutluyor, nice başarılı yıllar temenni ediyorum.”