Mustafa Helvacıoğlu’ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Mustafa Helvacıoğlu’ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Keşan Belediye Başkanı MustafaHelvacıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

                                          Helvacıoğlu, bundan bir süre önce torununun maaş kartını alarak maaşını çektiği ve kendisine zor durumlar yaşatılan merhum öğretmen Mehmet Tufan’ın eşi Zehra Tufan’ı Öğretmenler Günü’nde evinde ziyaret etti.

                                          Yukarı Zaferiye Mahalle Muhtarı Nedim İşlek ile beraber Zehra Teyze’yi ziyaret eden Helvacıoğlu, “Herkese iyi günler diliyorum. Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Merhum Mehmet Tufan öğretmenim eşi Zehra teyzeyi bugün muhtarımla beraber ziyaret ediyoruz. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Mehmet Hocamızı ve tüm merhum öğretmenlerimizi rahmetle anıyoruz, Allah mekanlarını cennet eylesin.Zehra teyzemizin oğlu Adnan Tufan’da merhum öğretmenlerimizden kendisini de rahmet ve minnetle anıyoruz.Bütün rahmetli öğretmenlerimizi de rahmet ve minnetle anıyoruz. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günlerini kutluyorum. Zehra teyzenin geçtiğimiz günlerde başına bir olay geldi. Torunu kendisine biraz yaramazlık yaptı.Artık yapmayacak. Biz ve tüm Keşan  Zehra teyzemizin yanındayız. “ dedi.

                                          Zehra Tufan da kendisini ziyaret eden ve yanında olan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür ederek, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere eşiMehmet Hoca oğlu Adnan ve tüm merhumöğretmenlere Allah’tan rahmet diledi ve tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.