Pazaryeri üzerinin kapatılması işi için ihaleye çıkıldı

Pazaryeri üzerinin kapatılması işi için ihaleye çıkıldı

Keşan ve bölge halkının yapımını merakla beklediği “Keşan Belediyesi Pazar Yeri Üzerinin Kapatılması İşi” ihaleye çıkıyor.

Keşan Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek kapatılma işi, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. Maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde teklifler açılacak ve ihaleye 15 Mart 2024 saat 10.00’a kadar teklif verilebilecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 15 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak ve yer tesliminden sonra iş 300 takvim günü içinde teslim edilecek.

İhale kapsamında “321,72 ton her çeşit profil, çelik çubuk ve çelik saçlarla karkas, (çerçeve) inşaat yapılması, yerine tespiti (nakliyeler dahildir), 10.383,89 m2 mevcut çelik aşıklar üzerine, 60 mm taş yünü yalıtımlı (üstü 1.20 mm kalınlıkta PVC membranlı, altı 0.60 mm kalınlıkta boyalı galvanizli sac) çatı paneli ile çatı örtüsü yapılması ve diğer işler” yaptırılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklifin sadece fiyat esasına göre belirleneceği ihaleye sadece yerli istekliler katılabiliyor.

HELVACIOĞLU: YAPARSA HELVACIOĞLU YAPAR

Gerçekleştirilecek ihale ile ilgili açıklama yapan ve Keşan için çok önemli bir işi daha başarma gururuna eriştikleri için mutlu olduklarının altını çizen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan ve bölgenin gelişimi için çok önemli bir hizmet ayağı olan pazaryerinin üzerinin kapatılması işini en kısa sürede tamamlayacağız. Hem Keşanlı hem de bölge vatandaşlarına, şehre yakışır bir pazaryeri sunacağız. Esnafın rahatlıkla tezgahını açabileceği, halkın konforlu bir şekilde alışveriş yapabileceği, misafirlerin de güvenerek gelebileceği, şehrin ticari hacmini artıracak üzeri kapalı bir pazaryerine kavuşacak olmanın mutluluğunu taşıyoruz.” dedi.