Sömestr etkinliği buruk şekilde kutlandı

Sömestr etkinliği buruk şekilde kutlandı

Keşan Belediyesi tarafından düzenlenen sömestr etkinliği, 26 Ocak 2020 Pazar günü gerçekleştirildi.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Dönemi’nin sona ermesiyle karne alan öğrenciler için düzenlenen sömestr etkinliği,saat 15.00 sıralarında başladı ve Keşan Belediyesi Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında ayrıca Salon önünde İzzeti İkram Pazarı da kuruldu ve gün boyu faaliyet verdi.

Etkinliğe; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, siyasi parti temsilcileri, Belediye Meclisi üyeleri, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, çok sayıda öğrenci ile anne ve babalar katıldı.

Keşan Belediye Bandosu'nun yaptığı gösterinin ardından, dans ve zumba gösterileri ile devam eden etkinlikte konuşan Helvacıoğlu, Elazığ ve Malatya'da meydana gelen deprem nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Mustafa Helvacıoğlu, "Düzenlediğimiz bu etkinliğin içerisinde yer alan birçok programı, yaşanan deprem nedeniyle çıkartmak durumunda kaldık. Sadece çocuklarımızı biraz eğlendireceğiz. Bizler acımız nedeniyle eğlencenin sesini biraz kıstık. Bu çalışmaların çocuklarımıza ve ailelerimize ders olmasını temenni ediyorum. Oyuncaklarınızı, kitaplarınızı, eşyalarınızı paylaştığınız için minnettarım." dedi.

Mustafa Helvacıoğlu'nun yaptığı konuşmanın ardından, etkinliğe katılan çocuklar, sömestr etkinliğini buruk bir şekilde kutladı.