Vali Canalp, Keşan’ın vizyon projelerinden Kunduracılar Çarşısı’nı ziyaret etti,   Kent Ormanı hakkında Helvacıoğlu’ndan bilgi aldı

Vali Canalp, Keşan’ın vizyon projelerinden Kunduracılar Çarşısı’nı ziyaret etti,  Kent Ormanı hakkında Helvacıoğlu’ndan bilgi aldı

Edirne Valisi Ekrem Canalp, 3 Kasım 2020 Salı günü Kunduracılar Çarşısı ile Kent Ormanı ve Millet Bahçesi yapılacak alanı ziyaret etti.

İlk olarak Edirne Valisi Ekrem Canalp, Keşan Kaymakamı Cemaleddin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Edirne İl Genel Meclis Üyesi İsmail Keleş ve Halil Bayazıt, Keşan AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Aktaş  ilk olarak saat 14:00 sıralarında Kunduracılar Çarşısı’na geldi.

Kunduracılar Çarşısı’na gerçekleştirilen ziyarette konuşan Mustafa Helvacıoğlu: “Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp'le Keşan Belediyemizin vizyon projelerinden olan ve şehir estetiği ile ticaretine büyük katkı sağladığımız Kunduracılar Çarşımızda hem esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik, hem de maske, mesafe ve hijyen konusunda denetim ve uyarılarda bulunduk. Keşan'a yeni bir renk yeni bir görünüm kazandırdığımız Kunduracılar Çarşımızdan Sayın Valimizin memnuniyeti bizi de çok mutlu etti.” dedi.

Daha sonra Vali Canalp ve beraberindekiler Kent Ormanı ve Millet Bahçesi yapılacak alanda incelemelerde bulundu.

 Konuyla ilgili olarak bilgi veren Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu: “Edirne Valimiz Ekrem Canalp ile Kent Ormanı ve Millet Bahçesi alanlarımızda incelemelerde bulunduk. Keşan’ımıza nefes alacak alanlar oluşturmak ve bölgemize büyük bir armağan olarak hazırlayacağımız Kent Ormanı tüm vatandaşlarımıza hizmet verecek. İlçemiz için hazırladığımız projelerimizi üstün gayretler ile hayata geçirmek için çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.