• 18 Ağustos 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Fatma Sezer Yaman

  Suluca Köyü halkından Naci ve Merhum Şaziye Sezer'in kızları, Hülya, Bilgin, Ferya, Hüseyin'in kızkardeşleri, Kübra, Tuğba, Esra'nın teyzeleri, Ömer, Burak, Emre'nin halaları, Ramazan Yaman'ın eşi olan Fatma Sezer Yaman Hakk'ın rahmetine kavuştu. Fatma Sezer Yaman, 18.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Suluca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Ağustos 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Nurhan Çatal

  Çobançeşmesi Köyü halkından Merhum Hüseyin Çatal'ın oğlu, Ramazan, Orhan, Turhan Çatal'ın kardeşleri, Celep, Vedat, İslam, Ali Kurt'un enişteleri, Akın ve Mert Çatal'ın babaları olan Nurhan Çatal Hakk'ın rahmetine kavuştu.  Nurhan Çatal, 18.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çobançeşmesi Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 17 Ağustos 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Mehmet Yılmaz

  Keşan Küçükdoğanca Köyü halkından Fatma Yılmaz'ın eşi, Gülsefah, Gülsevim, Gülsen ve Gülek Yılmaz'ın babaları olan Mehmet Yılmaz Hakk'ın rahmetine kavuştu.  Mehmet Yılmaz, 17.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Küçükdoğanca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 16 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Bayram GÜLKAN

  Mahmutköy halkından Hatice Gülkan'ın eşi, Cavit, Cemile Nişancı'nın babaları, Şaziye Gülkan'ın kayınpederi, Ayşegül Nişancı, Bahadır Gülkan'ın dedeleri olan Bayram GÜLKAN Hakk'ın rahmetine kavuştu. Bayram GÜLKAN, 16.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Mahmutköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 15 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: VİCDAN UMANÇ

  Yeni Mescit Mahallesi halkından merhum Halil Umanç'ın eşi, Mehmet Umanç'ın annesi Halil veHakan Umanç'ın babaanneleri Vicdan UMANÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben İki Şerefeli Camii'den alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 15 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: İMAN ÖZBEK

  Gündüzler Köyü halkından merhum Bekir Özbek'in eşi, Hafize Bosnalı ve Ali Özbek'in anneleri, Mustafa Bosnalı'nın kayınvalidesi İman ÖZBEK hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Gündüzler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 15 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: İRFAN ÖNDER

   Keşan eşrafından merhum Cemil Önder ve merhume Ayşe Önder'in oğulları, Nezahat Önder'in eşi , Nurten Şekeral'ın kardeşi, Hami, Nur, Nurhan ve İhsan Önder'in babaları, Seval,Nurten ve Yeşim Önder'in kayınpederleri, Onat, Gökay, Orbay ve Doğan'ın dedeleri Nurşen , Nuray, Nursel ve Mehmet Şekeral'ın dayıları İrfan ÖNDER hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Çamlıkent Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 13 Ağustos 2019 Salı
 • Vefat Eden: MUKADDER KARLIDAĞ

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından, merhum Nazmi Karlıdağ’ın eşi, merhum Hüseyin ve merhume Fatma Coşkun’un kızları, merhum Sabri ve Basri Coşkun’un kızkardeşleri, Ali Coşkun ve Zeynep Sevil’in ablaları, Nedim, Yücel, Nejat ve Hüseyin Karlıdağ’ın anneleri, Şafak ve Uğur Karlıdağ’ın babaanneleri olan MUKADDER KARLIDAĞ vefat etti MUKADDER KARLIDAĞ, 13 Ağustos 2019 Salı günü  öğle vakti, Yukarı Zaferiye Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa veridi. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 13 Ağustos 2019 Salı
 • Vefat Eden: FEVZİYE AYAROĞLU

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından, merhum Rifat Ayaroğlu’nun eşi, Fatma İnce, merhume Remziye Havuz, Sebahat Mutlu ve merhum terzi Muhterem Kınık’n kızkardeşleri, merhume Fatma Ayaroğlu, Suna Doğan ve Ahmet Ayaroğlu’nun anneleri, Mehmet Doğan ve Serpil Ayaroğlu’nun kayınvalideleri olan FEVZİYE AYAROĞLU vefat etti. FEVZİYE AYAROĞLU, 13 Ağustos Salı günü   ikindi vakti Aşağı Zaferiye Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 12 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: SEYİDE GÜZELİŞ

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından merhum Aziz Güzeliş'in eşi, Refik, Akif- Hasan Güzeliş, Yüksel Gülmez'in anneleri, Gülay ve Lütfiye Güzeliş'in kayınvalideleri Seyide Güzeliş hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Sarayavluları Camii'nden alınarak EnezYolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye  Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 12 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: FATMA UNCU

  İspat Cami Mahallesi halkından merhum Ahmet Uncu'nıun eşi, Muzaffer Uncu ve Mahide Sarı'nın annesi- Makbule Uncu'nun ablası, İsmail Uncu'nun babaannesi, Orhan Sarı'nın anneannesi Fatma Uncu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Tahta Camii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederliailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 12 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: HAFİZE BAYRAKTAR

  Keşan halkından merhum terzi Hasan Bayraktar'ın eşi, Ahmet, Fatma,merhum Ayşe Bayraktar'ın anneleri Melike Kayagil, Ayşenur, Sehan'ın babaanneleri, Hatice Bayraktar'ın kayınvalidesi Hafize Bayraktar hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakibenYenicamii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesiolarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 10 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Muhammer DAVULCU

  Yenimescit Mahallesi halkından Hasine, Gülseren, Nurselen'in kardeşleri, Muhammer, Burhan, Gül, Deniz'in babaları, Gülten Davulcu'nun eşi olan Muhammer DAVULCU vefat etti. Muhammer DAVULCU vefat etti. Muhammer DAVULCU, 10.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Merzarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 9 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Nurten GÜNEŞ

  Mecidiye Köyü halkından Merhum Ekrem Güneş'in eşi, Özkan Güneş ve Neşe Sunar'ın anneleri olan Nurten GÜNEŞ vefat etti. Nurten GÜNEŞ, 09.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Mecidiye Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 7 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: ALEV VAR

  Taşkın ailesinden merhum Sıtkı Taşkın ve Semiha Taşkın'ın kızı, Ali Taşkın'ın kızkardeşi,Ayşe Taşkın'ın görümcesi, Ahmet Var'ın eşi, Eda , Seda, Sema'nın anneleri Ergün, Soner ve Harun'un kayınvalideleri Alev Var hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Hersekzade Ahmet Paşa Camii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 7 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: ALİ DEĞİRMENCİ

  Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden Altıntaş köyü halkından Fethiye Değirmenci'nin eşi, Dilek Güler, Gülçin Değirmenci'nin babaları Ali Değirmenci hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Kurtuluş Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dleriz.

 • 6 Ağustos 2019 Salı
 • Vefat Eden: Ali Osman AVKIRAN

  Keşan halkından Merhum Süleyman ve Merhume Ayşe Avkıran'ın oğlu, Şaban Avkıran'ın kardeşi, Rabia Çelen, Fatma Karlıdağ, Hasan Avkıran'ın ağabeyleri, Ezgi ve Sema Avkıran'ın kayınpederi, Melisa, Aleyna, Umut ve Eymen Avkıran'ın dedeleri, Semih ve Süleyman Avkıran'ın babaları, Saadet Avkıran'ın eşi olan Sucu Ali Osman AVKIRAN vefat etti. Ali Osman AVKIRAN, 06.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.