• 12 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Ali Güven

  Boztepe Köyü halkından Merhum Mehmet ve Merhume Menşure Güven'in oğlu, Ayşe Güven'in eşi, Şaban, Fevziye Güven'in babaları, Ayça, Azra, Ada Güven'in dedeleri, İsmail Güven, Selime, Osman Karadeniz, Ayşe, Cumhur Ersezen, Aliye,Şaban Güvercin'in ağabeyleri, Okan Karadeniz, Ceyhun Ersezen, Özgür Güvercin'in dayıları Ali Güven (62) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Güven bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Boztepe Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 12 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Mehmet Pamukçu

  Çelebi Köyü halkından Yusuf Pamukçu'nun babası, Embiye Pamukçu'nun eşi, Şasine Kaykı'nın kardeşi, Selin Pamukçu'nun kayınpederi Mehmet Pamukçu (58) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Pamukçu bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çelebi Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 12 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Hakkı Gürsoy

  İpsala Sarıcaali Köyü halkından Emine Gürsoy'un eşi, Merhum İbrahim Gürsoy, Tamer Gürsoy, Mezide Yılmaz'ın babaları Hakkı Gürsoy Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hakkı Gürsoy bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Sarıcaali Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 12 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Göksel Ballı

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Merhum Adem Pazarlı'nın kızı, Merhum Muhiddin Ballı'nın gelini, Ercan Ballı, Gülcan Ballı, Ersan Ballı'nın anneleri, İbrahim'in kayınvalidesi, Emekli Zabıt Katibi Ekrem Ballı'nın eşi Göksel Ballı (74) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Göksel Ballı bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 11 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Ayşe Pişmiş

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Emin, Mehmet, Hüseyin Pişmiş'in anneleri, Merhum Hasan Pişmiş'in eşi Ayşe Pişmiş (92) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ayşe Pişmiş bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Saray Avluları Camii'inden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 9 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: İbrahim Avdek

  Çelebi Köyü halkından İsa Avdek, Fatma Avdek ve Gülbeyaz Çolak'ın ağabeyleri Eski Konfeksiyoncu Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi İbrahim Avdek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. İbrahim Avdek bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çelebi Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 9 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Emine Şentürk

  Lalacık Köyü halkından Merhum Hasan Kılıç ve Emine Kılıç'ın kızları Merhum Halim Kılıç'ın kız kardeşi, Hüseyin Şentürk'ün eşi, Neşe , Ayşe ve Murat Şentürk'ün anneleri, İlker, Betül ve Beyza'nın anneanneleri, Elif ve Eren Şentürk'ün babaanneleri Emine Şentürk ( 72) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Emine Şentürk bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Lalacık Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 9 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Esma Gürsel

  Karlıköy halkından Recep Gürsel'in eşi, Şadiye Kaya, Orhan Gürsel, Bahar Solmaz'ın anneleri Esma Gürsel (79) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Esma Gürsel bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karlıköy'de defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 8 Mart 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Faruk Sınır

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Hüseyin Sınır ve Ayşe Sınır'ın oğulları, Fatma Sınır'ın eşi, Ersin Sınır ve Hanife Demirhan'ın ağabeyleri, Hüseyin Sınır, Ayşe Sınır'ın babaları, Selim Uyar'ın kayınpederi Faruk Sınır (61) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Faruk Sınır bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 6 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Halil Bağış

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hikmet Bağış ve Fatma Bağış'ın oğulları, Hakkı Bağış'ın kardeşi, Vildan Bağış'ın eşi, Doğan ve Dilan Bağış'ın babaları Emekli Tapu Kadastro Memuru Halil Bağış (62) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Halil Bağış bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yörüker Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Muzaffer Çetinkaya

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhume Müzeyyen Çevikel Çetinkaya'nın eşi, Merhum Muzaffer ve Merhume Mediha Çevikel'in damatları, Bülent, Ercüment Çetinkaya'nın babaları, Veysel Becenen ve İrfan Yazgılı'nın bacanağı Muzaffer Çetinkaya (67) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Muzaffer Çetinkaya bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tahta Camii'nden alınarak Asri mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Ünzile Yamanlar

  Büyükcami Mahallesi halkından Eski Pazarcılardan Merhum Adem, İbiş, Salih, Şerafettin Aktaş'ın kız kardeşleri, Mehmet Aktaş'ın ablası, Merhum Saraç Yılmaz Yamanlar'ın eşi, Ayşenur, İbrahim, Yıldıray'ın anneleri, Onur Uğur'un anneanneleri, Ünzile Yamanlar (77) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ünzile Yamanlar bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Emine Şen

  Büyükdoğanca Köyü halkından Merhum Selim Şen'in eşi, Rıdvan, Fatma, Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen'in anneleri, Zuhal Şen ve Nermin Şen'in kayınvalidesi, Özlem, Özgen, Gözde'nin anneannesi, Burak, Uğurcan, Sibel, Seray Şen'in babaanneleri Emine Şen (89) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Emine Şen bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdoğanca köyünde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 5 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Ali Özger

  Gelibolu Adilhan Köyü halkından Nazife Özger'in eşi, Ali Özger, Özgür Özger, Pınar Gürel'in babaları, Şebnem Akman, Mert Güler'in dedeleri Ali Özger (72) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Özger bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Adilhan Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Hamit Makinacı

  Barağı Köyü halkından Merhume Hatice makinacı'nın eşi, Mehmet, Kadir, Ayşe, Öznur Makinacı'nın babaları, Saim Özek'in kayınpederi Hamit Makinacı (84) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hamit Makinacı bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Barağı Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Mustafa Kün

  İspat Camii mahallesi halkından Merhum Musa Çetin ve Merhume Şehzat Çetin'in damadı, Habibe Kün'ün eşi, Kezban Kün ve Sinem Putak'ın babaları, Yusuf Putak'ın kayınpederi Musatafa Kün (79) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mustafa Kün bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tahta Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: İlhan Kapucu

  Yenimescit mahallesi halkından Kadriye Kapucu'nun eşi, Osman Kapucu ve Lale Kuşku'nun babaları, Oktay Kapucu'nun ağabeyi İlhan Kapucu (60) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. İlhan Kapucu bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.