• 9 Kasım 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Nurettin Konakçı

  Adilhan Köyü halkından Ayşe Koçak, Nurcan Özger, Bircan Gezer, Mehmet Konakçı'nın babaları Feyzullah Koçak (Öğretmen), Salim Özger, MehmetAli Gezer'in kayınpederleri, Nurettin Konakçı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindinamazına müteakiben Adilhan Köyü'nde defnedildi. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederliailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 9 Kasım 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Hasan Kaykı

  Yayla köyü halkından, Şahsine Kaykı’nın eşi, Recai Kaykı, Gülser Dinç, Selma Girgin ve Hatice Deniz’in babaları, Vasfi Dinç, Turgay Deniz, merhum Hasan Girgin ve Füsun Kaykı’nın kayınpederleri olan HASAN KAYKI (77) vefat etti. HASAN KAYKI, bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Yayla köyünde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 8 Kasım 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Emine Kayalı

  Gökçetepe Köyü halkından, Merhum mehmet Kayalı'nın eşi, Musa Kayalı, Fedai Kayalı, Havva Can, Ayşe Kuş, Sevim Top'un annleri Ali Can, Hayati Top'un kayınvalideleri ÇÖzlem Engin, Özgül Kayalı, Özden Kayalı'nın babaanneleri, Nermin Bölük, Neşe Kuş, İnci Badem, Yıldıray Can, Tugay Top'un anneannleri Emine Kayalı (85) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Gökçetepe Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 8 Kasım 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Havva Özlüer

  Küçükdoğanca köyü halkından, merhum Şükrü Özlüer’in eşi, Seyit Ahmet Özlüer, Saniye Canbaz, Şükriye Balcı ve Aliye Kaya’nın anneleri, Özay Canbaz ve Sevda Canbaz’ın anneneleri olan Havva Özlüer  (91) vefat etti. Havva Özlüer , bugün kılınacak cenaze namazının ardından Küçükdoğanca köyünde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 8 Kasım 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Mümine Işıklar

  Büyük Cami Mahallesi halkından merhum Muharrem Işıklar'ın eşi, Merhum Nihat Işıklar, Talat Işıklar'ın anneleri Fethiye Ok'un ablaları Rukiye Işıklar, Gülen Işıklar, Hasan Gümüş'ün kayınvalideleri Mümine Işıklar (85)  Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 7 Kasım 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Kadir Engin

  Yenimuhacir Beldesi halkından Merhum Mahmut Engin, Merhume Kadriye Engin’in oğulları, Cemile Engin’in eşi, Şenay Engin’in babası, Beyza Nur Engin’in dedesi, Bekir ve Kasım Engin’in kardeşleri, Kadriye, Birol, Kemal Engin, Pedriye İnci, Emine Çolak’ın ağabeyleri, Kadir Engin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Yenimuhacir Beldesi Mezarlığa defnedilmiştir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 6 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Hacı Mehmet Demirkol

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Sami Demirkol ve Merhume Kadriye Demirkol'un oğlu Meciyan Demirkol'un eşi, Seda Demirci, Esra Dumoğlu, Ece Sarıgül, Semih Demirkol'un babaları, İsmail Demirciler, Volkan Dumoğlu, Veli Sarıgül'ün kayınpederi Hacı Mehmet Demirkol Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 6 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Nehri Özdemir

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Hüseyin Özdemir'in eşi, Hasan Özdemir, Semahat Karayel, Nebahat Çiftçi'nin anneleri Saadet Özdemir, Hüseyin Karayel, Enver Çiftçi'nn kayınvalideleri Nehri Özdemir Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Tahta Camii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir:

 • 6 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: İbrahim Yanar

  Pırnarköy eşrafından Merhum Üzeyir ve Ayşe Yanar'ın oğulları, Hatice Yanar'ın eşi Güray.Musa ve Üzeyir Yanar'ın babaları, Cevdet, Fatma, Sabriye, Bedriye ve Kadriye'nin kardeşleri, Yusuf, Elif ve İlayda'nın dedeleri bıçkıcı marangoz İbrahim Yanar Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Pırnarköy'de defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarıan sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 6 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Mehmet Kara

  Gökçetepe Köyü halkından İsmet Kara'nın ağabeyi, Nejat Kara, Nejla Marangoz'un babaları Nebiye Kara ve Şaban Marangoz'un kayınpederleri, Gökay ve Aybüke Kara , Şeyma ve Koray Marangoz'un dedeleri Mehmet Kara Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Gçkçetepe Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 5 Kasım 2019 Salı
 • Vefat Eden: Azel Akalın

  Paşayiğit Mahallesi halkından Ahmet Akalın'ın eşi,Nurgül Yılmaz ve Melike Akalın'ın annesi, Saffet Alver'in ablası,  Ersan Yılmaz'ın kayınvalidesi Azel Akalın Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Paşayiğt Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Mehume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailsei ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 5 Kasım 2019 Salı
 • Vefat Eden: Kıymet Eteş

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından merhum Necarti Eteş'in eşi, Mustafa ve Azime Agip'in kızı, Günay, Ergin, Metin, Mustafa,İnci, Gülsüm, Gül Rasim Mert'in anneleri Kıymet EteşHakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Mümine Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederliailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 5 Kasım 2019 Salı
 • Vefat Eden: Muzaffer Çiçek

  Yeniceçiftlik Köyü halkından merhum Hacı Şeref Çiçek ve Hayriye Çiçek'in oğlu, Hüseyin ve Osman Çiçek ileFatmaMemiş'in ağabeyleri Muzaffer Çiçek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Yeniceçiftlik Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 4 Kasım 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Duygu Öztaç

  İspat Cami Mahallesi halkından, Üzeyir ve Zekiye Öztaç'ın gelini Çamlıca Köyü'nden Salih ve Güdücü'nün kızları Buse Güdücü'nün ablası, su tesisatçısı Gürsel Öztaç'ın eşi Gökhan Öztaç'ın yengesi Belihay ve Buray Öztaç'ın anneleri Duygu Öztaç Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Çamlıca Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 2 Kasım 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Fatma Gürsel

  Seydiköy halkından Merhum Hüseyin Gürsel'in eşi, İbrahim ve Kadir Gürsel'in annesi, Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve Ünzile Özten'in ablası olan Fatma Gürsel Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma Gürsel, 02.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Seydiköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 1 Kasım 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Hatice Alagaş

  Keşan halkından Merhum Şamlı Mustafa Alagaş'ın eşi, Ziraat Bankası Emeklisi Aynur Bingöl, Emekli Öğretmen Ayfer Sağtekin, Merhum Aydan Balcı'nın anneleri, Murat Bingöl, Engin Sağtekin, Merhum Mustafa Kemal Balcı'nın kayınvalideleri, Orhan Bingöl, Duygu Sağtekin ve Ahmet Mustafa Balcı'nın anneanneleri olan Hatice Alagaş Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hatice Alagaş, 01.11.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıkent Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 31 Ekim 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Kazım Gökçen

  Kozköy halkından Üzeyir Gökçen ve merhume Şükriye Gökçen'in oğulları, Selime, Nazım ve Fakiye, Şaban'ın kardeşleri, Uygar ve Eylem'in babaları, Gülşen Gökçen'in eşi Kazım Gökçen Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün öğlen namazına müteakiben Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir.  Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.