• 3 Temmuz 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Necati Arda

  İpsala Sarıcaali Köyü halkından Hanife Arda'nın eşi, Esna Akgün, Nilgün Deniz, Ayşenur Pedrosa, Hüseyin Arda'nın babaları, Mustafa Akgün, Ertan Deniz, Merhume Sevinç Arda'nın kayınpederleri olan Necati Arda, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Necati Arda, 03.07.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Sarıcaali Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 2 Temmuz 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Ahmet Kayalı

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Güner Kayalı'nın eşi, Seval, Sibel ve Sevil'in babaları İbriktepe Okulu Emekli Öğretmenlerinden Ahmet Kayalı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ahmet Kayalı, 02.07.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İbriktepe Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 30 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: İbrahim Cinci

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Merhume Huriye Cinci'nin eşi, Emekli Öğretmenler Naziye Kaldı, Şakire Karakuş ve Salim Cinci'nin babaları olan İbrahim Cinci Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. İbrahim Cinci, 30.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Özkaya Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 30 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: Yılmaz MENEKŞE

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Kadriye Menekşe'nin eşi, Sevim,Çiler, Yağmur,Bulut, Kamil, Engin Menekşe'nin babaları, Hasan Demirci, Orhan Yöndem, İsmail Gümüş'ün kayınpederleri Yılmaz Menekşe hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Mümine Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 28 Haziran 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Emine Demir

  Karlıköy halkından Merhum Osman Demir'in eşi, Yunus, Recep, Selçuk Demir'in anneleri, Seval Demir'in kayınvalidesi, Nehir ve Cansu Demir'in babaanneleri olan Emine Demir, 28.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Mahallesi Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 27 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Mustafa Alabak

  Merhum Şükrü Alabak, Merhume Fatma Alabak'ın oğlu, Emekli Öğretmen Hatice Alabak'ın eşi, Arzu Alabak Sözer ve Merhum Murat Alabak'ın babaları, Mali Müşavir Mustafa Alabak Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mustafa Alabak, 27.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 27 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Fevziye ER

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Merhum Hüseyin Er'in eşi, Adnan, Kemal, Ali Ahmet ve Hasan Er ile Sevim Fırtına ve Safiye Kale'nin anneleri, Sadık Fırtına ve Rıza Kale'nin kayınvalideleri olan Fevziye Er Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fevziye Er, 27.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yörüker Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Haziran 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Kemal Arabacı

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Emin ve Merhume Zeynep Arabacı'nın oğlu, Azize Arabacı'nın eşi, İsmail, Akın, Sibel Arabacı'nın babası, Orkun, Doruk, Bade Arabacı'nın dedesi olan Kemal Arabacı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Kemal Arabacı, 26.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Saray Avluları Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 26 Haziran 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Nefise Adalı

  Çeltik Köyü halkından Merhum Ahmet Adalı'nın eşi, Hüseyin ve ismail Adalı, Havva Küçükgül'ün anneleri, Suzin-Saniye Adalı ve Mehmet Küçükgül'ün kayınvalideleri, Ahmet, Mustafa, Kemal, Yeşim, Kıraç Adalı'nın babaabbeleri olan Yasemin Kirazoğlu'nun anneanneleri olan Nefise Adalı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nefise Adalı, 26.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çeltik Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Haziran 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Nezihe Tanı

  Yenimuhacir Beldesi halkından Merhum Ahmet ve Adile Çakır'ın kızı Merhum Hüseyin Tanı'nın eşi, Merhum Seynur ve Ertul Tanı'nın anneleri, Sevgi Tanı'nın kayınvalidesi, Seynur, Hüseyin ve Elif Tanı'nın babaanneleri olan Nezihe Tanı hakkın rahmetine kavuşmuştur.. Nezihe Tanı, 26.06.2020'de saat 14.00'te evinden alınarak Yenimuhacir Beldesi Mezarlığı'nda toprağa verilecek.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 25 Haziran 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Hayriye Kılıçoğlu

  Yılanlı Köyü halkından Hamide Yirik, Sayde Baltalı, İsmail Kılıçoğlu'nun anneleri, Olcay Kılıçoğlu'nun babaannesi, Mümin Kılıçoğlu'nun eşi, Hayriye Kılıçoğlu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hayriye Kılıçoğlu, 25.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yılanlı Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.    

 • 25 Haziran 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Fuat Gökalp

  Keşan halkından Merhum İsmail Gökalp, Merhume Fethiye Gökalp'in oğulları, Hüseyin, Faruk, Haluk Gökalp'in kardeşleri, Mürüvvet Gökalp'in eşi, Uğur Gökalp'in babaları olan Fuat Gökalp Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fuat Gökalp, 25.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tekirdağ Türkmenli Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 24 Haziran 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Ülker Varnalı

  Keşan halkından Merhum Ömer Varnalı'nın eşi, Semra Özkaya ve Feriha Yazgılı'nın anneleri, Fehmi Özkaya ve İbrahim Yazgılı'nın kayınvalidesi, Ebru ve Ömer Yazgılı ile Orkun ve Orkan Özkaya'nın anneanneleri olan Ülker Varnalı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ülker Varnalı, 24.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 23 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: Mustafa Gül

  Bahçeköy halkından Zeynep Gül'ün eşi, Halil İbrahim, Ahmet, Hasan Gül ve Bahar Yıldırım'ın babaları, Devlet Su İşleri'nden Emekli Mustafa Gül Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mustafa Gül, 23.06.2020'de öğle vaktinden sonra Bahçeköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 23 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: Ayşe Erdoğmuş

  Karaağaç Mahallesi halkından Emine, Hasan Küçükyavuz'un kızları, Aysun Altıntop'un ablası olan Ayşe Erdoğmuş Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ayşe Erdoğmuş, 23.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 23 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: Ahmet Pekdemir

  İspat Cami Mahallesi halkından Saliha Pekdemir'in eşi, Gürol Pekdemir'in babası, Yakup Pekdemir, Hasan Pekdemir, Habil Pekdemir'in kardeşi, Sevim Tatlıtuğ, Gülümser Erdem ve Habibe Ören'in ağabeyleri, Mali Müşavir Savaş Pekdemir'in amcası olan Ahmet Pekdemir Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ahmet Pekdemir, 23.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tahta Camii'den alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 23 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: Halil Gürel

  Büyük Cami Mahallesi halkından Merhum Süreyya ve Sadri Gürel'in oğlu, Nadire Gürel'in eşi, Haluk ve Hakan Gürel'in babaları, özlem ve Gerçek Gürel'in kayınpederleri, Mehmet Gürel'in kardeşi olan Halil Gürel Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Halil Gürel, 23.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.