• 23 Haziran 2020 Salı
 • Vefat Eden: Hatice Engin

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Emekli Bekçi Hüseyin Engin'in eşi, Hüseyin, İrfan, Ramadan Engin'in anneleri, Sevim, Şerife, Necla Engin'in kayınvalidesi, Semra Abaylı, Selda Yavuz, Serkan, Ayhan, Emel, Aydın, Mehmet Engin'in babaanneleri olan Hatice ENGİN Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hatice Engin, 23.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karaağaç Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 22 Haziran 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Ali Keskin

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Merhmet ve Merhume Gülsüm Keskin'in oğulları Meral, Mehmet, Soner Keskin'in babaları olan Ali Keskin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Keskin, 22.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Alla'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Haziran 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Saim Özfidan

  Merhum İbrahim Özfidan'ın oğlu, Aydın ve Aykut Özfidan'ın babaları, sanayi esnaflarından döşemeci Saim Özfidan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün 11.30'da Kurtuluş Caddesi'ndeki evinden alınarak öğle namazına müteakiben Malkara Haliç Mahallesi'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 21 Haziran 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Papatya Mor

  Yenimescit Mahallesi halkından, Merhum Dilber Mor'un kızı, Serkan, Hakan, Tunay, Ali Osman'ın anneleri, Mine, Hüseyin, Gönül'ün halaları olan Papatya Mor hakkın rahmetine kavuşmuştur. papatya Mor, 21 Haziran 2020 Pazar günü öğle namazına müteakiben İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedildi. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 20 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: İsmail Palabıyıkoğlu

  Keşan halkından, Zeynep Palabıyıkoğlu’nun eşi, Harun Palabıyıkoğlu, Ufuk Babacan ve Işıl Cengiz’in babaları, Cengiz Babacan, Aylin Palabıyıkoğlu ve Hakan Cengiz’in kayınpederleri, Ece, Efe, İdil, Esila ve Kutsal’ın dedeleri olan PTT’den emekli İSMAİL PALABIYIKOĞLU (87) vefat etti. İsmail Palabıyıkoğlu'nun cenazesi , bugün ikindi vakti Hersekzade Ahmet Paşa Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 18 Haziran 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Mehmet Nejat Engin

  Çamlıca Köyü halkından Merhum İsmail Engin, Merhume Cemile Engin'in oğlu, Emekli Öğretmen İhsan Engin, Emekli Öğretmen İlhan Engin, Emekli Bankacı Merhum İrfan Engin, Öğretmen İlknur Engin Özçelik'in babaları, Şengül Engin, Zehra Engin, Fatma Engin, Ümit Özçelik'in kayınpederleri olan Emekli Öğretmen Mehmet Nejat Engin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Nejat Engin, 18.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Köyü'nde toprağa verilecek. Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.     

 • 18 Haziran 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Hafize Karabaş

  Kılıçköy halkından Hüseyin Karabaş'ın eşi, Hayriye Küçük, Nafiye Serbes, Bilgin Karadeniz, Emine Karadeniz, Mustafa Karabaş'ın anneleri olan Hafize Karabaş Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hafize Karabaş, 18.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kılıçköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 17 Haziran 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Fatma Yıldırım

  Merhume Ümmügülsüm ve Mümin Küçükgökçe'nin kızı, Süleyman Yıldırım'ın eşi, Hülya Şengöçer, Derya Topçu, Hakan Yıldırım'ın anneleri, Elif Şengöçer ve Beyza Topçu'nun anneanneleri olan Fatma Yıldırım Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma Yıldırım, 17.06.2020'de Yenimuhacir Beldesi'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 13 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Seher Gözkan

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Osman Gözkan'ın eşi, Bahattin, Şenol, Yücel, Erkan Gözkan, Zeynep Bağcı'nın anneleri, Selman, İpek, Yasemin Gözkan'ın kayınvalideleri olan Seher Gözkan Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Seher Gözkan, 13.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 13 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Sabri Bilik

  Enez Işıklı Köyü'nden Nuriye Bilik'in eşi, Süleyman ve Eşref Bilik, Ferdane Yılmaz, Nurcan Filcan'ın babaları olan Sabri Bilik Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Sabri Bilik, 13.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Işıklı Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 13 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Fatma Demirkol

  Yenimescit Mahallesi halkından Halil Demirkol'un eşi, Tatlıcı Hasan Güray, Sabri Demirkol, Gülsüm Uysal'ın anneleri olan Fatma Demirkol Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma Demirkol, 13.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 13 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Selim Meracı

  Çelebi Köyü'nden Merhum Cemile ve ahmet Meracı'nın oğulları, Hüseyin Meracı, Merhum Hasan Meracı, Fatma Bayraktar, Zeynep Türkay ve Ayşe Kahveci'nin kardeşi, Figen, Özlem, Öznur Meracı'nın babaları olan Selim Meracı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Selim Meracı, 13.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çelebi Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 13 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Hüseyin ŞEN

  Paşayiğit Mahallesi halkından, Merhume Kamile Şen'in eşi, Merhum Hüseyin Şen, Merhume Havva Şen'in oğlu, Hasan, Arif Şen, Merhum Mustafa Şen'in ağabeyleri, Ahmet, Recep ve Feridun Şen'in babaları, Sema, Özlem, Hamide Şen'in kayınpederi, Seda Çetinkaya, Gökay Şen, Doğancan Şen, Hande ve Bahar Şen'in dedeleri olan Hüseyin Şen Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hüseyin Şen, 13.06.2020'de saat 14.00'te Paşayiğit Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 12 Haziran 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Mustafa Özcan

  Seydiköy halkından Hacer Özcan'ın eşi, Özlem Özcan Yavaş, Ali Osman Özcan'ın babaları, Kenan Özcan'ın amcası, Aziz Yalçın ve Oya Kurt'un dayıları olan Mustafa Özcan Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mustafa Özcan, 12.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Seydiköy Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 12 Haziran 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Naciye Ödev

  Paşayiğit Mahallesi halkından Merhum Rasim Ödev'in eşi, Yavuz Ödev, Gülşen Can, Dilber Kalay ve Saime Ceylan'ın anneleri Naciye Ödev Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Naciye Ödev, 12.06.2020'de saat 16.00'da Paşayiğit Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 8 Haziran 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Aşire Çakırcı

  Maltepe Köyü halkından Kadri Çakırcı'nın eşi, Aslı Gür, Sevcan Topal'ın anneleri olan Aşire Çakırcı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 8 Haziran 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Remziye Bozkurt

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Ali Bozkurt'un eşi, Recep Bozkurt, Merhum İsmail Bozkurt'un anneleri, Koray, Elif, Asuman, Ali, Seçil, Serpil Bozkurt'un babaanneleri, Hatice ve Nurten Bozkurt'un kayınvalideleri olan Remziye Bozkurt Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Remziye Bozkurt, 08.03.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karaağaç Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.