• 21 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: İbrahim Başak

  Bahçeköy halkından merhum Mehmet Başak ve Behiye Başak'ın oğulları, Osman Başak ve Mustafa Başak, Ayşe Kalyoncu ve Yasemin Kafalı'nın kardeşleri, Behiyte Kocaalili ve Orkun Başak'ın babaları, Aliye Başak'ın eşi İbrahim Başak hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Bahçeköy Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 20 Ekim 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Ayşe Akalın

  Paşayiğit Mahallesi halkından Hasan Akalın'în eşi, Ahmet ve İbrahim Akalın, Aşure Küçükkasan'ın anneleri Ayşe Akalın hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Paşayiğişt Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Paşayiğit Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 18 Ekim 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Aptullah Duman

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Hilmiye Duman'ın eşi Murat Duman, Seyhan Budak, Özge Beyhan Sevinç'in babaları Levent Budak'ın kayınpederi emekli itfaiye ve ambulans şoförü Aptullah Duman hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazını müteakiben Çamlıkent Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 17 Ekim 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Abdülhamit KURBAZ

  Yenimescit Mahallesi halkından Adnan Atılgan, Ayşe Taşocak'ın torunları, Şenol ve Yaşariye Kurbaz'ın torunları, Gökhan ve Sema'nın oğulları olan Abdülhamit KURBAZ Hakk'ın rahmetine kavuştu. Abdülhamit KURBAZ, 17.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 17 Ekim 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Kadir Bozdemir

  Altıntaş Köyü halkından Merhum Salih Bozdemir, Kadire Çolak, Fatma Aktaş, Ali İhsan Sarıcan'ın ağabeyleri olan Kadir BOZDEMİR Hakk'ın rahmetine kavuştu. Kadir BOZDEMİR, 17.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Altıntaş Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 16 Ekim 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Rüstem GÜRSOY

  Çamlıca köyü halkından merhum Mürvet Gürsoy'un eşi Ercan Gürsoy ve Nurcan Öztekin'in babaları, Mustafa Öztekin'in kayınpederi Rüstem Gürsoy hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Çamlıkent Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakılarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 15 Ekim 2019 Salı
 • Vefat Eden: Asiye AKINCI

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından PTT'den Emekli Nidayi Akıncı'nın eşi, Yusuf Çapraz Lisesi öğretmenlerinden Jülide Akıncı, Doktor İlkgün Sibel Akıncı'nın anneleri Gözdenur Akıncı'nın anneannesi Asiye Akıncı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Asiye akıncı, 15.10.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Saray Avluları Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 14 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Aliye Bora

  Merhum Şam Tatlıcı Edip'in eşi ve Şam Tatlıcı Mehmet'in annesi olan Aliye Bora Hakk'ın rahmetine kavuştu. Aliye Bora, 14.10.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İstanbul Kasımpaşa Zindan Arkası Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 14 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Mustafa Yılmaz

  Kızkapan Köyü halkından Rujdiye Yılmaz eşi, Hatice Taş'ın Mustafa Yılmaz ve Nuran Öztürk'ün babaları, Erdinç Yılmaz, Meral Sezer, Canan Akduğan, Onur Taş, Filiz Biçer, Ali Öztürk, Gülçin Özkan'ın dedeleri olan Mustafa Yılmaz Hakk'ın rahmetine kavuştu. Mustafa Yılmaz, 14.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kızkapan Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 13 Ekim 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Hörü Yılmaz

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Tuzcu Şinasi Yılmaz'ın eşi, Fatma Tepe, Yusuf Yılmaz'ın anneleri, Şafak Tepe, Selim Tepe'nin anneanneleri, Asilcan Yılmaz'ın babaannesi olan Hörü Yılmaz Hakk'ın rahmetine kavuştu. Hörü Yılmaz, 13.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yörüker Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 13 Ekim 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Mehmet Gürtali

  Büyük Cami Mahallesi halkından Merhum Tahir ve Merhume Ayşe Gürtali'nin oğlu, Merhum Turhan Gürtali, Merhum Ahmet Gürtali, Doğan Gürtali, Merhume Nuriye Karaca'nın kardeşleri, Aydın Gürtali, Ayşen Sevdi'nin babaları, Mert Sevdi'nin kayınpederi, Yağmur ve Cemre Su Sevdi'nin dedeleri, Binnaz Gürtali'nin eşi olan Yufkacı Mehmet Gürtali Hakk'ın rahmetine kavuştu. Mehmet Gürtali, 13.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 12 Ekim 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Osman SERBES

  Karlıköy halkından merhume Ümmiye Serbes’in eşi, Havva Meriçoğlu, Fatma Baydar, Gülşen Berber ve TREDAŞ Müdürü Mustafa Serbes’in babaları olan OSMAN SERBES vefat etti. OSMAN SERBES, bugün ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Karlıköy’de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 11 Ekim 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Onur Siner

  Yenimescit Mahallesi halkından Erol ve Melahat Siner'in oğlu, Birol, Şenol, Kader, Oya, Nermin'in yeğenleri, Salih, Oya, Batuhan, Gamze Siner'in kardeşleri olan Onur Siner Hakk'ın rahmetine kavuştu. Onur Siner, 11.10.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 11 Ekim 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Ahmet Koç

  Türkmen Köyü halkından Zeynep Koç'un eşi, Adem Koç, Ayşe Böyük, Hatice Sargın, Ali Koç, Ercüment Koç'un babaları olan Ahmet Koç Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Ahmet Koç, 11 Ekim 2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Türkmen Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 10 Ekim 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Recep Sınır

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Hasan Sınır, Fatma Sınır'ın oğlu, Merhum Şerife Sınır'ın eşi, Meral, İsmet, Hediye, Hüseyin Sınır'ın babaları, Nihat Atılgan ve Serhat Evren'in kayınpederleri, Kadir, Mehmet, Hasan, Ali Sınır'ın ağabeyleri olan Recep Sınır, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Recep Sınır, öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 9 Ekim 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: SEHER AKBAŞ

  İzzetiye Mahallesi halkıdan Merhum Ali Akbaş'ın eşi, Ayşe, Sevim, Ulviye, Ulvi, Keşan Belediyesi personeli Şadi Akbaş'ın annesi Seher Akbaş hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben İzzetiye Mahallesi'ne defnedilecektir. Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dleriz.

 • 9 Ekim 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Mümin Bozkurt

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Sebiya Bozkurt'un eşi, Merhum Yılmaz Bozkurt ve İlyas Bozkurt'un babaları, Fatma Esmer ve Ayşen Günday'ın babaları, İrfan Esmer, Yusuf Günday'ın kayınpederleri, Tunay Bozkurt, Berke Bozkurt, Hilal Esmer, Sude Günday, Begüm Günday'ın dedeleri olan Mümin Bozkurt Hakk'ın rahmetine kavuştu. Mümin Bozkurt, 9 Ekim 2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Saray Avluları Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.