• 7 Haziran 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Sevim Algın

  Büyük Cami Mahallesi halkından Merhum Hamdi Altın'ın kızı, Merhum İbrahim Algın'ın eşi, Merhum Sami Altın, Merhum Hüsamettin Altın, Sedat Altın, Seniha Donuklar'ın ablaları, Ali Karar, Asiye Algın'ın kayınvalideleri, Engin Algın ve Sema Kanar'ın anneleri olan Sevim Algın Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Sevim Algın, 07.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.          

 • 6 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Zuriye Karakuş

  Altıntaş Köyü halkından Ahmet Karakuş'un eşi, Recep, Ali, Hasan Karakuş ve Vasfiye Yavaş'ın anneleri olan Zuriye Karakuş Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Zuriye Karakuş, 06.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Altıntaş Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 6 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Mustafa Ergin

  Mercan Köyü halkından Nazmiye Ergin'in eşi, Gencer, Hacer Er, Esen Onar'ın babaları, Melek Ergin, Turgay Er, Ahmet Onar'ın kayınpederleri, Gökhan Er, Ayça Er, Berke Onar, Hazal Ergin'in dedeleri olan Mustafa Ergin (Tavukçu) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mustafa Ergin, 06.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yeni Cami'den alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.            

 • 6 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Hasan Zanbak

  Merhum Murat ve Zekiye Zanbak'ın oğlu, Mesut, Özge, Rabia Zanbak'ın  babaları, İbrahim, Kadriye, Hüseyin, Rahim Zanbak'ın ağabeyleri, Emine Zanbak'ın eşi olan Hasan Zanbak Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hasan Zanbak, 06.06.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.      

 • 6 Haziran 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Nurettin Kurt

  Merhum Halil ve Merhume Sıdıka Kurt'un oğlu, İbrahim, Mustafa, Meşure, Halil ve Cemali'nin kardeşleri, Kaportacı Çetin Kurt, Mehmet Kurt ve refiye Gezer'in babaları, Fatma Kurt'un eşi, Nurettin Kurt Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nurettin Kurt, 06.06.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Haziran 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Hacı Nebiye Tokmak

  Yukarı Zaferiye Mahallesi'nden HacıYusuf Tokmak'ın eşi, Abdurrahim Tokmak, Refiye Gökalp'in anneleri, Haluk Gökalp'in kayınvalideleri, Gülçin,Gülin, Tülin'in babaanneleri, Fulya'nın anneannesi Hacı Nebiye Tokmak ( 84) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 3 Haziran 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Fatma Gül Malcı

  Beyendik Beldesi halkından Halil Malcı'nın eşi, Burhan Malcı'nın annesi, Sema Malcı'nın kayınvalidesi Fatma Gül Malcı, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün ikidi namazına müteakiben İstanbul'da defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.    

 • 3 Haziran 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Sabriye Katrancı

  Yenimescit Mahallesi halkından Mustafa Katrancı, Sevil kaya, Birsen Durmaz'ın anneleri Sabriye Kaya Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazında Hacı Mümine Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir.. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 1 Haziran 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Faik Sarpdağ

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından merhum İbrahim Sarpdağ ve merhume Fatma Sarpdağ'ın oğlu, merhume Suleybe Sarpdağ'ın eşi Mümin ve Ömer Sarpdağ'ın babaları. merhum Mesut ve Muharrem Sarpdağ'ın ağabeyleri, Yasin Sarpdağ'ın amcası sanayi sitesi eşraflarından Faik Sarpdağ (71) Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Gündüzler Köyü'nde toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Alşlah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 29 Mayıs 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Sevim Bıçakçı

  Büyük Cami Mahallesi halkından, merhum emekli öğretmen Neşet Bıçakçı’nın eşi, Tülay Uslu ve Tuncay Bıçakçı’nın anneleri, Alaattin Uslu ve Yıldız Bıçakçı’nın kayınvalideleri, Özge Dönertaş’ın anneannesi, Özgür Bıçakçı’nın babaannesi, merhum Şerafettin Özkaya, merhume Sevil Özdoğan, Sevinç Biranıl, Sevgi Uysal ve Yılmaz Özkaya’nın ablaları olan SEVİM BIÇAKÇI (86) vefat etti. Sevim BIÇAKÇI, bugün saat 14.00’te kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 28 Mayıs 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Sevim KIZILGÜN

  Çamlıca köyü halkından, bakkal merhum Mustafa Uysal ile merhume Saadet Uysal’ın kızları, merhum Güner Kızılgün’ün eşi, Maruf Kızılgün’ün annesi, emekli öğretmen merhum Ferhat Uysal, emekli öğretmen Seçim Uysal ve Eczacı Sevil Güven ile emekli öğretmen Vesile Uysal, emekli öğretmen Sevgi Uysal ve Eczacı Muzaffer Güven’in ablaları, Olcay Uysal, Dr. Gülnihal Şapçılı, Dr. İbrahim Şapçılı, Timuçin Uysal ve Alper Uysal’ın halaları, Onur Güven ve Anıl Güven’in teyzesi olan SEVİM KIZILGÜN (79) vefat etti. SEVİM KIZILGÜN, bugün kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlıkta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınklarına sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 28 Mayıs 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: İbrahim TOKMAK

  Gelibolu’nun Kalealtı köyü halkından berber Sıtkı Tokmak, berber Serhat Tokmak, berber Harun Tokmak ve Recep Tokmak’ın babaları, Volkan Tokmak, Ahmet Toz, Mehmet Toz, Önder Tokmak ve Soner Tokmak’ın dedeleri olan İBRAHİM TOKMAK (85) vefat etti. İBRAHİM TOKMAK, bugün saat 12.00’de kılınacak cenaze namazının ardından Kalealtı köyünde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 28 Mayıs 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Tayyibe AKYOL

  İspat Cami Mahallesi halkından, merhum Ahmet Boz ve merhume Mümine Boz’un kızları, merhum Hasan Akyol’un eşi, Salih ve Ahmet Akyol’un anneleri, Hasan ve Hülya Akyol’un babaanneleri olan TAYYİBE AKYOL (79) vefat etti. TAYYİBE AKYOL, bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allat'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 27 Mayıs Çarşamba
 • Vefat Eden: Mehmet ENGİN

  Keşan Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından, Hüseyin Engin ve merhume Nevriye Engin’in oğulları, emekli öğretmen Zehra Engin’in eşi, Umut Engin ve Damla Engin’in babaları, Melen Saran Engin ve Mehmet Balcı’nın kayınpederleri, Ahmet Engin, Vahit Engin, Hüdaye Yergök, Emine Yavaşoğlu ve merhume Şükriye Necanlı’nın ağabeyleri, Aren Derin Engin’in dedesi olan emekli öğretmen MEHMET ENGİN (66) vefat etti. MEHMET ENGİN, bugün, ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allahtan rahmeti kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlğı dileriz.

 • 25 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: İsmet ORAL

  Yenimescit Mahallesi halkından, Demir ve Pembe Oral’ın oğulları, Kenan ve Kemal Oral’ın ağabeyleri, Yaşar ve Yalçın Oral’ın amcaları olan İSMET ORAL (66) vefat etti. İSMET ORAL, bugün ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Alla'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 25 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: İsmail YÜREKLİ

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından, Nedime Yürekli’nin eşi, İlker, Şevket, Şaban, Serdar ve Burcu Yürekli’nin babaları olan İSMAİL YÜREKLİ (72) vefat etti. İSMAİL YÜREKLİ, bugün öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 23 Mayıs 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Nigar ÜLGÜDÜR

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından, merhum Hüseyin Ülgüdür’ün eşi, merhum Fuat, Suat ve Halim Ülgüdür ile Dilek İstek’in anneleri, Huriye, Nihal, Yasemin Ülgüdür ve Harun İstek’in kayınvalideleri, Alptuğ ve Ayyüce İstek’in anneanneleri, Cansu, Onur, Hüseyin, Benihan, Eren ve Kardelen Ülgüdür’ün babaanneleri, Sedat, Vedat, Murat ve Selahattin Uyulgan’ın yengeleri olan NİGAR ÜLGÜDÜR (76) vefat etti. NİGAR ÜLGÜDÜR, bugün ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.