• 23 Mayıs 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Hatice TEZELLİ

  Keşan eşrafından, postacı merhum Ömer Tezelli’nin eşi, Kıbrıs Şehidi Astsubay Coşkun Tezelli ile Füsun, Aysun ve Esin Tezelli’nin anneleri olan HATİCE TEZELLİ (93) vefat etti. HATİCE TEZELLİ, bugün öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Mayıs 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Nursen Taşkıran

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Seddar Canbaz'ın eşi, Özgür Taşkıran, Mutlu Taşkıran, Ramazan Gülgün, Volkan Gülgün, Esma Gülgün'ün anneleri olan Nursen Taşkıran Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nursen Taşkıran, 22.05.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mayıs 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Naziye YAMALI

  İpsala Paşaköy halkından Mustafa Yamalı'nın eşi, Meliha Ergene, Necla Ak, Leyla Yamalı, Semra Suakaar'ın anneleri, Ali Ergene, Erdoğan Ak, Hakan Suakar'ın kayınvalideleri olan Habibe Uzdilli, Erman Ak, Özcan Arabacı'nın anneanneleri olan Naziye Yamalı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Naziye Yamalı, 21.05.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Paşaköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 20 Mayıs 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Şaban YÖRÜK

  Paşayiğit Mahallesi halkından, merhum Mehmet Yörük ve merhume Aşure Yörük’ün oğulları, Semliye Yörük’ün eşi, Özlem Karagöl ve Öznur Kavak’ın babaları, Ramazan Karagöl ve Tuncay Kavak’ın kayınpederleri, Emre ve Ece Karagöl ile Tuğçe ve Tuğba Kavak’ın dedeleri olan ŞABAN YÖRÜK (66) vefat etti. ŞABAN YÖRÜK, bugün öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Paşayiğit Mahallesi’nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 19 Mayıs 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Aşire ÇAKIR

  Cumhuriyet Mahallesi halkından, merhum Ahmet Çakır’ın eşi, Sabri Çakır ve Çetin Çakır’ın anneleri olan AŞİRE ÇAKIR (95) vefat etti. AŞİRE ÇAKIR, bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Paşayiğit Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 20 Mayıs 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Mehmet AKDAĞ

  Gündüzler Köyü halkından Hamide Akdağ'ın eşi, Halil, Selahattin, Bekir Akdağ'ın babaları Mehmet Akdağ Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11.00'de Gündüzler Köyü'nde toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 19 Mayıs 2020 Salı
 • Vefat Eden: Nezila KAYAN

  Suluca köyü halkından, Hasan Kayan’ın eşi, Emrah Kayan, Öznur Meriç, İlknur Yanmaz ve İlber Ocak’ın anneleri, Tuncay Yanmaz, Mehmet Ocak, Efrahim Meriç ve Nedure Kayan’ın kayınvalideleri olan NEZİLA KAYAN vefat etti. NEZİLA KAYAN, 19 Mayıs 2020 Salı günü öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Suluca köyünde toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 19 Mayıs 2020 Salı
 • Vefat Eden: Yusuf GÜRSEL

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından, merhum Mustafa ve merhum Ayşe Gürsel’in oğulları, Habibe Gürsel’in eşi, Ahmet Gürsel ve Ayşe Alkın’ın babaları, Ayfer Gürsel ve Fuat Alkın’ın kayınpederleri, Sıla, Kardelen ve Duru’nun dedeleri olan YUSUF GÜRSEL (68) vefat etti. YUSUF GÜRSEL, 19 Mayıs 2020 Salı günü öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından İstasyon Mahallesi’nde toprağa verildi. Keşan Beleddiyesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 18 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Mümin Aydemir

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Ali ve merhume Emine Aydemir'in oğulları, Yalçın Aydemir'in kardeşi, Aytaç, Ali, Aylin'in babaları, Naile Aydemir'in eşi olan Mümin Aydemir Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mümin Aydemir, 18.05.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 18 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Kadir Urulu

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hasan, Lütfiye Urulu'nun oğlu, Hafize Urulu'nun eşi, Mesut Urulu ve Nebi Urulu'nun babaları, Saniye, Yıldız, Düriye Ulu, Ali Yaşar Urulu ve Emine Demir'in kardeşleri, Fatma, Ayşe, Hasan, Hediye Urulu'nun amcaları, Hayrettin Yavuz'un ağabeyi, Yasemin Urulu'nun kayınpederi, Yiğitcan, Enis Emre, Yağmur, Mertay Kadir Urulu'nun dedeleri olan Kadir Urulu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Kadir Urulu, 18.05.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Mahallesi Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a AllaH'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile beşsağlığı dileriz.

 • 18 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Fevzi Cinci

  İzzetiye Mahallesi halkından Havva Cinci'nin eşi, Rahmi Cinci'nin kardeşi, Kuaför Fevzi Cinci, Ayşe Coşkun, Sultan Eren, Fatma Acar'ın babaları, Hasan Eren, Koray Coşkun, Rıfat Acar, Nilüfer Cinci'nin kayınpederi, Nazmi Cinci'nin amcası, Hasan Demirkol'un dünürü, Fevzi Cinci Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fevzi Cinci, 18.05.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İzzetiye Mahallesi'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.         

 • 17 Mayıs 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Mükerrem Gevrek

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Yunus Gevrek'in eşi, Nuray ve Nurgün Gevrek'in anneleri, Özdemir Başkır ve Vural Ciner'in kayınvalideleri, Osman Ciner, Pelin Ciner, Tuna Başkır'ın anneanneleri olan Mükerrem Gevrek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mükerrem Gevrek, 17.05.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilece. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 12 Mayıs 2020 Salı
 • Vefat Eden: Hidayet Onay

  Gelibolu Kavakköy halkından Merhume Süheyla Onay'ın eşi, Ahmet Onay ve Yeliz Aday'ın babaları, Sabri Aday ve Yeliz Onay'ın kayınpederleri olan Karayolları'ndan Emekli Hidayet Onay Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hidayet Onay, 12.05.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kavakköy Beldesi'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 10 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Karanfil Can

  Siğilli köyü halkından, Necmi Can ve Keşan Belediyesi personeli Necmettin Can’ın babaları, Nusret Can ve Halim Can‘ın amcaları, Gökhan Can‘ın dedesi olan KARANFİL CAN (78) vefat etti. KARANFİL CAN, 10 Mayıs Pazar günü öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Siğilli köyünde toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 10 Mayıs 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Karanfil Can

  Siğilli köyü halkından, Necmi Can ve Keşan Belediyesi personeli Necmettin Can’ın babaları, Nusret Can ve Halim Can‘ın amcaları, Gökhan Can‘ın dedesi olan KARANFİL CAN (78) vefat etti. KARANFİL CAN, 10 Mayıs Pazar günü öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Siğilli köyünde toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.  

 • 10 Mayıs 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Fatma Danacı

  Keşan halkından, merhum Sami Başol ve Saime Başol’un kızı, merhum Abdullah Başol, Alaattin Başol, İbrahim Başol, Ayşe Keskin, merhum Beytullah Başol, Azize Güneş’in kardeşleri, merhum pazarcı Recep Danacı’nın eşi, Hasan Danacı, Hüseyin Danacı, Ali Danacı, Şehit Soner Danacı’nın anneleri olan FATMA DANACI (85) vefat etti. FATMA DANACI, 10 Mayıs Pazar günü  öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 09 Mayıs 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Mehmet DAĞLAR

  Keşan halkından, Rahime Dağlar’ın eşi, Salih, Galip ve Mehmet Ali Dağlar ile Semiha Kazel ve Sevil Karabulut’un babaları, Hüsnü, Ahmet, Hüsrev ve Nusret Dağlar ile Fatma Akıncı, Sevim Erkan ve Emine Yetik’in ağabeyleri, Mehmet Emin Kazel ve Galip Karabulut’un kayınpederleri olan MEHMET DAĞLAR (89) vefat etti. MEHMET DAĞLAR, bugün öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Yayla köyünde toprağa verildi. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.