• 8 Ekim 2019 Salı
 • Vefat Eden: Hasan Karakaş

  Bahçeköy halkından Dilek Karakaş'ın eşi, Ali ve İbrahim Karakaş'ın babaları, İbrahim, Adnan Karakaş'ın kardeşleri, emekli Ormancı Hasan Karakaş Hakk'ın rahmetine kavuştu. Hasan Karakaş, 08.10.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Bahçeköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Ekim 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Nevin Şanlı

  Keşan halkından Merhum Emin Balcı, Sevim Balcı'nın kızı, Merhum Hüseyin Şanlı ve Emine Şanlı'nın gelini, Ali Şanlı'nın eşi, Mehmet Haluk Balcı'nın ablası, Sertaçve Gözde Şanlı, Müge ve Samet Ayten'in anneleri olan Emekli Öğretmen Nevin Şanlı Hakk'ın rahmetine kavuştu. Nevin Şanlı, 05.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 6 Ekim 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Neziha Hoşgör

  Yerlisu Köyü halkından Mehmet Hoşgör'ün eşi, Asiye, Sibel, Halit, Sevil, Sonkan, Fatma ve Songül Hoşgör'ün anneleri olan Neziha Hoşgör Hakk'ın rahmetine kavuştu. Neziha Hoşgör, 06.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yerlisu Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 7 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Zeynep Şilit

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Muhtar Sami Şilit'in eşi, Mehmet Şilit'in annesi, Sabriye Şilit'in kayınvalidesi, Ceren ve Seren Şilit'in babaannesi, Osman Köse, Nefize Kuru, Salih ve Ahmet Karaca'nın kardeşleri, Merhum Veli Şilit'in gelini, Kasap Mehmet, İsmail, Osman, Mustafa, Süleyman, Üzeyir Şilit'in yengeleri olan Zeynep  Şilit Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Zeynep Şilit, 07.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Sarayavluları Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 7 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: İbrahim Tüfekçioğlu

  Büyük Cami Mahallesi halkından Merhum Ali Osman ve Raife Tüfekçioğlu'nun oğlu, Şahsine Alabak, Osman Tüfekçioğlu'nun kardeşleri, Özgür ve Özkan Tüfekçioğlu'nun babaları olan İbrahim Tüfekçioğlu Hakk'ın rahmetine kavuştu. İbrahim Tüfekçioğlu, 07.10.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 7 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Hediye Sarıtekin

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Ali Sarıtekin'in eşi, Ahmet Çolak, Sevil Mut, İlkay Özel'in anneanneleri, İsmail Çolak ve Ömer Özel'in kayınvalidesi, Ürküş Çolak, Fatma Özel'in anneleri olan Hediye Sarıtekin vefat etti. Hediye Sarıtekin, 7 Ekim 2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İpsala Sarıcaali Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 7 Ekim 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Kadire Garan

  Altıntaş Köyü halkından Yukarı Zaferiye Mahallesi'nden Merhum Emin Garan'ın eşi, Belediyeden Emekli Emin Garan, Hasan Garan, Mustafa Garan, Esen Özmen'in anneleri, Bahanur, Ali, Mert'in babaanneleri, Gökhan, Halis'in anneanneleri olan Kadire Garan Hakk'ın rahmetine kavuştu. Kadire Garan, 7 Ekim 2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.    

 • 4 Ekim 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Dilaver Yücel

  Siğilli Köyü halkından Bünyamil, Sadife Yücel'in oğulları, Merhum İbrahim Yücel'in kardeşi, Nurcan Yücel'in eşi, Avukat Gözde Yücel, Gürhan Yücel'in babaları, Gülcan Yücel'in kayınpederleri olan Dilaver Yücel Hakk'ın rahmetine kavuştu. Dilaver Yücel, 04.10.2019'da cuma vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Siğilli Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 4 Ekim 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Yaşar Kulaoğlu

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Yaşar İlkılıç ve Fahriye ilkılıç'ın oğulları, Necla, Esma, Zeynep, Zümbül, Gülistan'ın kardeşleri, İsmet kıyak ve Gülşen Kıyak'ın damatları, Yavuz ve Seda'nın babaları, Figen Kulaoğlu'nun eşi olan Yaşar Kulaoğlu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Yaşar Kulaoğlu, 04.10.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Ekim 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Kadriye Özdemir

  Enez Vakıf Köyü halkından Sezai Özdemir'in eşi, Ahmet Özdemir, Cevriye Özdemir, Sevdiye Öztürk, Kıymet Çolak'ın anneleri olan Kadriye Özdemir Hakk'ın rahmetine kavuştu. Kadriye Özdemir, 4 Ekim 2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Vakıf Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 1 Ekim 2019 Salı
 • Vefat Eden: Naki Önemli

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Nefize Önemli'nin eşi, Gürkan Önemli'nin babası olan Emekli Matematik Öğretmeni Naki Önemli Hakk'ın rahmetina kavuşmuştur. Naki Önemli, 01.10.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Maltepe Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. 

 • 1 Ekim 2019 Salı
 • Vefat Eden: Neriman Akın

  İpsala halkından Ahmet ve Mehmet Akın, Keşan halkından Keriman Güler'in ablaları, Yunus Akın, Necla Soydan, Gülsüm Yüksel, Nimet Akalın, Mustafa Akın'ın halaları, Hatice Saatçıoğlu, Naciye Güler, Fatma Tabak'ın teyzeleri olan Neriman Akın Hakk'ın rahmetine kavuştu. Neriman Akın, 01.10.2019'da İpsala Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmeti ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 1 Ekim 2019 Salı
 • Vefat Eden: Fatma Aydemir

  Yeni Mescit Mahallesi halkından merhum İlyas Çimen'in kızı, Mustafa Aydemir'in gelini, Bilgin, Nilgün, Senya, Oya'nın anneleri, İsmail Aydemir'in eşi Fatma Aydemir hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben İki Şerefeli Çarşı Camii^'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 30 Eylül 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Ahmet Şenol

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Hüseyin ve Havva'nın oğulları, Merhum Hakkı'nın kardeşi, Ayhan Şenol'un amcası olan Ahmet Şenol Hakk'ın rahmetine kavuştu. Ahmet Şenol, 30.09.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 30 Eylül 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Hüseyin Fındık

  Bahçeköy halkından Merhum Fatma Fındık'ın eşi, Kamile Pelen, Ayşe Debre, Aziz Fındık'ın babaları, Merhum Selahattin Pelen, Fuat Debre, Emine Fındık'ın kayınpederleri, Ahmet, Ferit Pelen, Hüseyin Debre, Elif Uluçay, Hediye Şavluk, Hüseyin Fındık'ın dedeleri olan Hüseyin Fındık Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hüseyin Fındık, 30.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Bahçeköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 29 Eylül 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Mürüvvet Aktaş

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Şerafettin Aktaş'ın eşi, Gülcan ve Yusuf Aktaş'ın anneleri, Merhum Mesut Ürkmez'in kayınvalidesi, Kemal ve Uğur Ürkmez'in anneanneleri, Buse Aktaş'ın babaannesi olan Mürüvvet Aktaş Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mürüvvet Aktaş, 29.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tahta Camii'den alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 29 Eylül 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Mümin Kurt

  Kadıköy halkından Eski Kadıköy Muhtarı Veiz Kurt ve Saniye Uslu'nun babaları, Sazlıdere İmamı Ahmet Uslu'nun kayınpederi, Duygu, Deniz, Pakize Kaçar, Tolga Kurt, Esra Uslu, Furkan Uslu'nun dedeleri olan Mümin Kurt Hakk'ın rahmetine kavuştu. Mümin Kurt, 29 Eylül 2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kadıköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.