• 27 Eylül 2019 Cuma
 • Vefat Eden: SALİHA TÜRKKAN

  Maltepe köyü halkından, İbrahim Türkkan’ın eşi, Nermin Atay ve Necati Türkkan’ın anneleri olan SALİHA TÜRKKAN vefat etti. SALİHA TÜRKKAN, bugün Cuma vakti kılınacak cenaze namazının ardından Maltepe köyünde toprağa verilecek. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 27 Eylül 2019 Cuma
 • Vefat Eden: HÜSEYİN AYVAZ

  İpsala’ya bağlı Korucuköy halkından, İsmail Ayvaz’ın kardeşi, Mehmet, Hasibe ve Zeynep’in babaları olan HÜSEYİN AYVAZ vefat etti. HÜSEYİN AYVAZ, bugün Cuma vakti kılınacak cenaze namazının ardından Korucuköy’de toprağa verilecek. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 27 Eylül 2019 Cuma
 • Vefat Eden: KADRİYE CEYLAN

  Türkmen köyü halkından, merhum Mehmet Ceylan’ın eşi, Şaziye, Hatice, Nusret, Fikret, Hasan ve Hüseyin Ceylan’ın anneleri olan KADRİYE CEYLAN vefat etti. KADRİYE CEYLAN, bugün öğe vakti kılınacak cenaze namazının ardından Türkmen köyünde toprağa verilecek. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 26 Eylül 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Hanife ZORLU

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Merhum Murat Ortaş ve Cemile Ortaş'ın kızları, Aysun Aydoğan, Ayşe Pektaş, Leyla Tanç, Yeliz Zorlu ve Mehmet Sökülü'nün anneleri, Bircan Aydoğan ve Can Pektaş'ın kayınvalidesi, İsmail, Suat, Mehmet Ali, Murat, Ercan ve Filiz'in kardeşleri, Saim Zorlu'nun eşi olan Hanife Zorlu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Hanife Zorlu, 26.09.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Eylül 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: METİN ATALAY ÇIRPAN

  Keşan halkından merhum Hamdi Çırpan, merhume Zehra Çırpan'ın oğulları, merhum Tekin ve Çetin Çırpan'ın ağabeyleri, Mürvet Çırpan'ın eşi, Gülgün ve Nur Çırpan'ın babaları, Keşan eski belediye başkanlarından Metin Atalay Çırpan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün İkindi namazına müteakiben Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 25 Eylül 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Feyzi Özer

  Keşan halkından İbrahim ve Nazife Özer'in oğulları, İsmail, Yakup, Adem Özer'in ağabeyleri, İbrahim, Faruk Özer'in babaları, Havva Özer'in eşi olan Feyzi Özer Hakk'ın rahmetine kavuştu. Feyzi Özer, 25.09.2019'da Keşan'daki evinden saat 11.00'de alınarak memleketi Ordu Kargan'a nakledilecek ve 26.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 25 Eylül 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: HİMMET GÜLER

  Kadıköy halkından,merhum Ali Güler ve merhume Fatma Güler'in oğulları, merhum Rasim Güler'in kardeşi merhum Kemal Güler, merhum Mustafa Güler'in ağabeyleri, Zeynep Harmancı, Ahmet Güler, Emine Bosnalı, Muzaffer Güler, Soner Güler'in ağabeyleri, merhum Tarık Güler'in babası, Zeynep Güler'in eşi Himmet Güler hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Yörüker Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabor ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Eylül 2019 Pazar
 • Vefat Eden: HASAN TUNA

  Suluca Köyü halkından merhume Fatma Tuna'nın eşi, Hüseyin Vahit, Ayşe, Nihat Tuna'nın babalrı Hasan Tuna hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Suluca Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Eylül 2019 Pazar
 • Vefat Eden: ÜMMÜGÜL ÇELEN

  Keşan halkından merhum Abdul Açıkel, ve merhume Hafize Açıkel'in kzıları, Sami Çelen'in eşi, Erol,Birol,Serkan Çelen'in anneleri, Ahmet, Halim, Lütfü Açıkel,  Eyüp Açıkel, Fatma Erşahan, Gülsevim Nişancı, Emine Özer, Mahmure, Mukadder Kalem'in kardeşleri, Şafak Çelebn'in babaannesi,Ümmügül Çelen hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Yukareı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan belediyesai olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi vce yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Eylül 2019 Pazar
 • Vefat Eden: HÜSEYİN SEL

  Kızkapan Köyü halkından merhum Hüseyin Sel ve merhume Emetullah Sel'in oğulları, Aysel Sel'in eşi Göksel Sel ve Selin Saksan'ın babaları,Bayram Saksan'ın kayınpederi, Fatma Evci, Nigar Çınar, Emine Gülen, Belkız Solak, İzzet Sel'in ağabeyleri, İpsala Vergi Dairesi'nden emekli Hüseyin Sel hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Sarayavluları Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allahtan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 21 Eylül 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Esin Özkaya

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Şaban Filiz ve Merhume Emine Filiz'in kızı, Merhum Seyfi Özkaya'nın eşi, Erdem Özkaya'nın annesi, Şaban, Nedim, Hüseyin Filiz'in kızkardeşleri, Mehmet Filiz'in ablası, Ayla, Hatice, İlknur, İpek Filiz'in görümcesi olan Esin Özkaya Hakk'ın rahmetine kavuştu. Esin Özkaya, 21.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Eylül 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Şerife AK

  Gökçetepe Köyü halkından Mehmet Ak'ın eşi, Ender Ak, Emel Harmanlı'nın anneleri, Büşra Ak ve Kerem Kerem Harmanlı'nın kayınvalideleri Ormandan Emekli Ahmet Ak'ın yengesi, Halil İbrahim Müldür'ün ablası olan Şerife AK Hakk'ın rahmetine kavuştu. Şerife AK, ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Gökçetepe Köyü'nde toprağa verilecek. Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Eylül 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Yusuf Yalın

  Erikli Köyü halkından Merhume Hatice Yalın'ın eşi, Hatice Balaban, Gülver Engin, Emine Gür ve Erikli Köyü eski muhtarlarından Erbil Yalın'ın babaları, Yusuf Yalın Hakk'ın rahmetine kavuştu. Yusuf Yalın, 21.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Erikli Köyü'nde toprağa verilecek. Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 20 Eylül 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Erkan Terzioğlu

  Mahmutköy halkından Merhum Fatma ve Halil İbrahim Terzioğlu'nun oğulları, Belediye Emeklisi Adem ve  Rahime Diker'in damadı, Lütfiye Terzioğlu'nun eşi, Cansel ve Canberk Terzioğlu'nun babaları, Sebahattin, Mustafa, Refiye Birci, Meşure Kabakçılı'nın kardeşleri olan Keşan Belediyesi çalışanlarından Erkan Terzioğlu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Erkan Terzioğlu, 20.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 19 Eylül 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Feridun Dedeoğlu

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Şerafettin ve Merhume Nebibe Dedeoğlu'nun oğulları, Ayşe Dedeoğlu'nun eşi, Gülsün Payalan'ın babası, Cem Payalan'ın kayınpederi, Hüseyin Dedeoğlu'nun kardeşi, Süreyya, Ali, Dilruba ve Cansel Dedeoğlu'nun ağabeyleri olan Feridun Dedeoğlu vefat etti. Feridun Dedeoğlu, 19.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İpsala Alaca Mustafa Paşa Camii'nden alınarak İpsala'da toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 18 Eylül 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: FATMA KUZAKÇI

  Suluca Köyü halkından  Yusuf Kuzakçı'nın eşi, Rıdvan,Hasan, ErkanMetin ve Aysel Edirneli'nin anneleriFerhat Edirneli'nin kayınvalidesiFatma Kuzakçı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün İkindi Namazına müteakiben Suluca Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 14 Eylül 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: TÜLAY UZUN PİRENLİ

  İspat Cami Mahallesi halkından Yalçın ve Sebahat Uzun'un kızı, Tülin Gücüyeter'in ablası, Şadan Pirenli'nin eşi Tülay Uzun Pirenli hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Çamlıkent Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.