• 7 Nisan 2020 Salı
 • Vefat Eden: Birsen Öner

  Keşan halkından Raif Öner'in eşi, Gönül Yenilmez Öner, Merhum Hikmet Öner, Merhum Fikret Öner'in anneleri, Nazlı Çisel Öner'in babaannesi olan Birsen ÖNER, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Birsen ÖNER, 07.04.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 6 Nisan 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Ayşe Ebren

  Yenimescit Mahalesi halkından Merhume Hamdiye Samurlar'ın kızı, Merhum Sungullu Mustafa'nın eşi, Hüseyin, Gülüzar, Nermin ve İbrahim'in anneleri, Kubilay ve Kadir Ebren'in babaanneleri, Hafize'nin kayınvalidesi olan Ayşe Ebren Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ayşe Ebren, 06.04.2020'de öğle vaktinden sonra İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 6 Nisan 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Münire Arhatır

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Patatesçi Akif Arhatır'ın eşi, Naci Arhatır, Tülay Öğretici, Merhume Nuray Acar ve Çiğdem Yavuz'un anneleri, Nermin Arhatır, Hacı Acar, Merhum Gürcan Öğretici ve Serkan Yavuz'un kayınvalidesi, Akif Arhatır ve Sertaç Arhatır'ın babaannesi olan Münire Arhatır Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Münire Arhatır, 06.04.2020'de öğle vaktinden sonra Yukarı Zaferiye Mahallesi'ndeki evinden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Nisan 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Türkan Özarslan

  Türkmen Köyü halkından Merhum Hasan Şahinbaş'ın kızı, Türkmen Köyü Eski Hafızı Merhum Mehmet Özarslan'ın eşi, Mustafa ve Fatma Özarslan, Oto Elektrikçisi Mehmet Özarslan'ın anneleri olan Türkan Özarslan Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Türkan Özarslan, 05.04.2020'de Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 5 Nisan 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Mümin Zanbak

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Mehmet Zanbak'ın oğlu, Merhum Arif, Hüseyin Zanbak'ın ağabeyleri, Figen Zanbak'ın eşi, Umut, Funda, Mümincan, Meryem'in babaları olan Mümin Zanbak Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mümin Zanbak, 05.04.2020'de öğle vaktinden sonra Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Nisan 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Fatma Tamer

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Levent, Armağan, Çağlar, Ercan Tamer'in anneleri, Merhum Osman Tamer'in eşi olan Fatma Tamer Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma Tamer, 04.04.2020'de ikindi vaktinden sonra Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Nisan 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Yılmaz Küçük

  Keşan halkından Merhum Mustafa Küçük ve Fehime Küçük'ün oğlu, Merhum Ali Küçük ve Nebahat Topuz'un kardeşi, Rahime Küçük'ün eşi, Nezahat Bayraktar, Hakan Küçük'ün babaları olan Keşan Esnaflarından Yılmaz Küçük Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Yılmaz Küçük, 04.04.2020'de öğle vaktinden sonra Kocahıdır Köyü'nde toprağa verilecek.  Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 2 Nisan 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Teslime Kasap

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Merhum Yusuf Avcıoğlu ve Merhume Vasfiye Avcıoğlu'nun kızları, Ünal Kasap'ın eşi, Hasan ve Simge Kasap'ın annesi, Ayşe, Emine, Fatma, Meryem, Yusuf'un kızkardeşleri olan Teslime KASAP Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Teslime KASAP, 02.04.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 1 Nisan 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Orhan Çakır

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Ahmet Selami Tufan'ın damadı, Ömür Çakır'ın eşi, Hasan Çakır, Melike Çakır Şentürk'ün babaları, Olcay Şentürk'ün kayınpederi, Onur Tufan'ın eniştesi, Gökçe Emlak Sahibi Orhan Çakır Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Orhan Çakır, 01.04.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 28 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Mehmet Çiçek

  Yeniceçiftlik Köyü halkından Nazire Çiçek'in eşi, Ekrem, Habibe, Merhum Muhterem ve İlhan Çiçek'in babaları olan Mehmet Çiçek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Çiçek, 28.03.2020'de Yeniceçiftlik Köyü'nde toprağa verilecek. Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 27 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Mehmet Balkan

  Kozköy halkından Merhume Ürküş Balkan'ın eşi, Hayri, Servet ve Fatma'nın babaları, Ürküş, Mehmet, Elif, Barış, Gözde ve Asya'nın dedeleri Mehmet Balkan Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Balkan bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kozköy'de defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 27 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: İsmail Gökmen

  Yenimuhacır Beldesi halkından Merhum Ayşe ve Hüseyin Gökmen'in oğlu, Güler Gökmen'in eşi, Ayşe Sınmaz, Derya Yılmaz, Anıl Gökmen'in babaları, Hakkı Sınmaz, Ahmet Yılmaz'ın kayınpederleri, Sıdıka Erkan, Serpil İşcan, Yusuf Gökmen'in ağabeyleri İsmail Gökmen Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. İsmail Gökmen bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yenimuhacır Beldesi'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Saliye Ardaç

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Hasan Ardaç'ın eşi, Demir Ali, İsmet, Muhammet, Hasan, Remziye, Aynur Ardaç'ın anneleri olan Saliye Ardaç Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Saliye Ardaç, 26.03.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 26 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Mehmet Şansı

  Merhume Fatma Şansı, Merhum Ahmet Şansı'nın oğlu, Emine Şansı'nın eşi, Esra Erdoğan ve İsmail Şansı'nın babaları, İncilay Şansı ve Ela Erdoğan'ın büyükbabaları, Şeniz Şansı ve Hakan Erdoğan'ın kayınpederleri, Ayşe Sezer, Şahsine Aras'ın kardeşleri, Hayret Koçer ve Cavit Şansı'nın ağabeyleri olan Trakya Lokantası Sahibi Mehmet Şansı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Şansı, 26.03.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardında Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 25 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Sabriye Serçe

  Büyük Cami Mahallesi halkından Gül Kılıç, Erol Serçe ve Nuray Serçe'nin anneleri, Ali Kılıç'ın kayınvalidesi Sabriye Serçe Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Sabriye Serçe bugünikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 25 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Hüseyin Kart

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hasan Kart ve Merhume Rüveyde Kart'ın oğulları, Fatma Kart'ın eşi, Ufuk Kart, Hasan Kart'ın babaları Hüseyin Kart (74) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Hüseyin Kart bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 23 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Nevriye Çelik

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Merhum İpsala'lı Hüseyin Çelik'in eşi, Hasan Çelik, Şakir Çelik, Ramadan Çelik, Nurten, Ali Bakır, Şasine, Emine, Hüseyin Çelik, Gülten'in anneleri Nevriye Çelik (94) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nevriye Çelik bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.