• 6 Eylül 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Alaaddin Kalafat

  Keşan halkından Eski Türk Ticaret Bankası Emekli Müdürü Ayşe Kalafat'ın eşi, Aslı ve Mehmet Kalafat'ın babaları olan Alaaddin Kalafat Hakk'ın rahmetine kavuştu. Alaaddin Kalafat, 06.09.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Gelibolu Alaaddin Kalfa Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 6 Eylül 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Methiye Çatmakaş

  Çelebi Köyü halkından Mümin Çatmakaş'ın eşi, Yusuf, Fedai, Nasıf Çatmakaş'ın anneleri, Esna, Buket, Emine Çatmakaş'ın kayınvalideleri, Mert, Elif, Berkay, Begüm, Tolga'nın babaanneleri olan Methiye Çatmakaş Hakk'ın rahmetine kavuştu. Methiye Çatmakaş, 06.09.2019'da cuma vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çelebi Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Eylül 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Fevziye Nar

  Hasköy halkından Merhum Ferruh Nar, Şansıgür Odabaşı'nın anneleri, Yağız Nar'ın babaannesi olan Fevziye NAR Hakk'ın rahmetine kavuştu. Fevziye NAR, 04.09.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hasköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 4 Eylül 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Fatma BULUT

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Kahveci Hüseyin Bulut'un eşi, Fedai ve Hüseyin Bulut'un annesi, Nermin Bulut ve Dilek Bulut'un kayınvalideleri, Burcu Özkan, Tuğçe Bulut, Ayça Bulut'un babaanneleri olan Fatma BULUT Hakk'ın rahmetine kavuştu. Fatma Bulut, 04.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Abdürrahim Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 2 Eylül 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Kadir Arda

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Vasfiye Arda'nın eşi, Cengiz Arda, Gülseren Arda'nın babaları olan Yenimuhacir Beldesi Eski İmam Hatibi Kadir Arda Hakk'ın rahmetine kavuştu. Kadir Arda, 02.09.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 2 Eylül 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Ahmet ÇAKIR

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Merhume Emine Çakır'ın eşi, Şahnaz Dağ, Şerife Çakar'ın babaları, Mustafa dağ, Parkeci Ahmet Çakar'ın kayınpederleri, Emrah, Tolga Dağ, Ali Kaan Çakar'ın dedeleri olan Eski Pazarcılardan Adilhanlı Ahmet Çakır Hakk'ın rahmetine kavuştu. Ahmet Çakır, 02.09.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 31 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: SALİH İŞLEK

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından merhum Ramazan İşlek  ve merhume Fatma İşlek'in oğlu, Şeref İşlek, merhum Ali İşlek'in kardeşi Ferah İşlek'şin eşi, Ramazan İşlek, Şefika İşlek, Cengiz'in babaları Salih İşlek hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Yukarı Zaferiye  Mahallesi Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'!an rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 30 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Fatma ÖZYÜRÜM

  Küçükdoğanca Köyü halkından Şerafettin Özyürüm'ün eşi, Medine, Binnet, Şerafettin İsmail Özyürüm'ün anneleri, Fatma Özyürüm, Betoncu Nail, Kasap Muhtaza'nın kayınvalideleri olan Fatma Özyürüm Hakk'ın rahmetine kavuştu. Fatma ÖZYÜRÜM, 30.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardındanKüçükdoğanca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 30 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: MEHMET SÜZEN

  Büyük Cami Mahallesi halkından BeyhanSüzen'in eşi, Anıl ve BurakSüzen'in babaları Emekli Astsubay Mehmet Süzen hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bug,ün ikindi namazına müteakiben Hersekzade Ahmet Paşa Camii'ndealınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 29 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Ahmet AKTAR

  Mahmutköy halkından Merhume Sıdıka Aktar'ın eşi, Merhum Sıtkı Aktar, Meryem Çolakoğlu'nun babaları, Sezai Çolakoğlu'nun kayınpederi olan Ahmet AKTAR Hakk'ın rahmetine kavuştu. . Ahmet AKTAR, 29.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Mahmutköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 29 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Emine BEKMEZCİ

  Yenimescit Mahallesi halkından Necmi Bekmezci'nin eşi, İlker, Nazife, Özgür, Özlem, Sebahat, Özcan Demirdövenler'in annesi, Taksici Selçuk, Kadir, Gürkan'ın kayınvalideleri olan Emine BEKMEZCİ Hakk'ın rahmetine kavuştu. Emine BEKMEZCİ, öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 27 Ağustos 2019 Salı
 • Vefat Eden: Necmiye ATILGAN

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hatice ve Hasan Ergin'in kızları, Merhum Mehmet Atılgan'ın eşi, Nuray, Tülay ve Tülin'in anneleri, Merhume Nevriye, Merhum Hamit ve Nebiye, Azime, Mustafa Ergin'in kardeşleri olan Necmiye ATILGAN vefat etti. Necmiye ATILGAN, 27.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 26 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Tacettin Süleyman GELİBOLU

  Seydiköy halkından Alişah ve Hafize Gelibolu'nun oğlu, Fatma Gelibolu'nun eşi, Özge Palabıyık ve Gökhan Gelibolu'nun babaları, Onur Palabıyık'ın kayınpederi, Mehmet Gelibolu'nun ağabeyleri olan Tacettin Süleyman GELİBOLU vefat etti. Tacettin Süleyman GELİBOLU, 26.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Seydiköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 26 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Sabriye ENGİN

  Çamlıca Köyü halkından Merhum Ahmet Yaltaoğlu ve Merhume Menşure Yaltaoğlu'nun kızı, Merhum Cevat Engin'in eşi, Emekli Öğretmen Hüseyin Engin, Orhan Engin, Feride Yiğit'in anneleri, Merhume Semiha Engin, Nursel Engin, Olcay Yiğit'in kayınvalideleri olan Sabriye ENGİN vefat etti. Sabriye ENGİN, 26.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 26 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Cemile SESLER

  Cumhuriyet Mahallesi halkından Merhum Nazif Sesler'in eşi, Zekiye, Fethiye, Cevriye, Mümin Sesler'in anneleri, Muzaffer Erkanlı'nın kayınvalidesi, Mustafa Erdem Erkanlı'nın anneanneleri olan Cemile SESLER vefat etti. Cemile SESLER, 26.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Cumhuriyet Mahallesi Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Şaban Kunduracı

  Küçükdoğanca Köyü halkından Merhume Zübeyde Kunduracı'nın eşi, Mahrum Birkan Kunduracı, Şaban, Birgül, Hatice Kunduracı'nın babaları, İdil, İlke, Kunduracı, Elif, Sedef, Yavuz'un dedeleri olan Mustafa Kunduracı'nın ağabeyi olan Şaban Kunduracı vefat etti. Şaban Kunduracı, 26.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Küçükdoğanca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 26 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Hasan Güvercin

  Siğilli Köyü halkından Saniye Akpınar, Sadiye Kirez, Keşan esnaflarından Berber Mustafa Güvercin'in babaları, Hafize Güvercin'in eşi olan Hasan GÜVERCİN vefat etti. Hasan Güvercin, 26.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Siğilli Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.