• 23 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Nesibe Güler

  Koruklu Köyü halkından Merhum Hamit Güler'in eşi, Hatice Topçu, Habibe Altınay, Hasan Güler, Fatma Alipaşa ve Ayşe Ergeç'in anneleri Nesibe Güler (83) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nesibe Güler bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Koruklu Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Şakir Dalgılıç

  Çamlıca Köyü halkından Merhum Ahmet Dalkılıç ve Merhume Hatice Dalkılıç'ın oğulları, Sadber Dalkılıç'ın eşi, Ayşe Yılmaz, Ayfer Yatıkçı, Aytül Noyan, Ahmet Dalkılıç'ın babaları, Halil Yılmaz, Hasan Yatıkçı, Timur Noyan, Gülcan Dalkılıç'ın kayınpederleri Şakir Dalkılıç (75) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Şakir Dalkılıç bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Kıymet Paksoy

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Karanfil Paksoy'un eşi, Sayit Paksoy, Naciye Gönül, Derya Şen'in anneleri, Gamze Paksoy, Remzi Gönül, Ahmet Şen'in kayınvalideleri, Erkut Paksoy'un babaannesi, Minel, Birsu Gönül, Sude ve Tolga Şen'in anneanneleri Kıymet Paksoy (66) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Kıymet Paksoy bugün öğlen vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Fatma Uluca

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Halil İbrahim Uluca'nın eşi, Fatma, Yetiş ve Meyşur'un anneleri, Hasan Solaklar, Kadriye Uluca ve Fikret Kantar'ın kayınvalidesi Fatma Uluca (94) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma Uluca bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Ali Dülek

  Yeniceçiftlik Köyü halkından Nevin Dülek'in eşi, Orhan Dülek, İbrahim Dülek, Gökhan Dülek ve Derya Dülek'in babaları Ali Dülek(65) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Dülek bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yeniceçiftlik Köyü'nde defenedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 20 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Bedriye Kıyak

  Yenimescit Mahallesi halkından Hüseyin ve Zeynep'in kızları, Recep, Hüseyin, Fahrettin'in kardeşleri, Kadriye, Huriye'nin ablaları, Serkan, Çetin ve Seven'in anneleri, Merhum Şükrü Kıyak'ın eşi Bedriye Kıyak (66) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Bedriye Kıyak bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığında defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 20 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Ahmet Nalbantlar

  Sazlıdere Köyü halkından Ümran Nalbantlar'ın eşi Ahmet Nalbantlar (86) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ahmet Nalbantlar bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Akçeşme Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 19 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Kemal Balcı

  Keşan halkından Merhum Yakup ve Gülsüm Balcı'nın oğlu, Merhum Emin ve Mustafa Balcı'nın kardeşi, Mehmet Haluk Balcı'nın amcası, Merhume Hatice Balcı'nın eşi, Yakup ve Aykut Balcı'nın babası, Nedime ve Hatice Balcı'nın kayınpederi, Baha, Kemal, Sena, Bora Balcı'nın dedeleri, Balcılar Fırını Sahibi Kemal Balcı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Kemal Balcı, 19.03.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Ergin Kıyakoğlu

  Yenimescit Mahallesi halkından Engin Can Kıyakoğlu, Selahattin Kıyakoğlu, Mine ve Eda Naz Kıyakoğlu'nun babaları, Engin Kıyakoğlu, Emel Demirdöven, İbadet Kıyakoğlu'nun ağabeyleri, Emine Kıyakoğlu ve Eski Muhtar Selahattin Kıyakoğlu'nun oğlu olan Ergin Kıyakoğlu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ergin Kıyakoğlu, 18.03.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Nafiye KAFALI

  Siğilli Köyü halkından Merhum Hüseyin Kafalı'nın eşi, Hanife, Nurdan, Hüseyin, Hasan Kafalı'nın anneleri, Ahmet, Hasan, Nazif, Enver Kafalı'nın yengeleri olan Nafiye Kafalı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nafiye Kafalı, 18.03.2020'de Siğilli Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsğalığı dileriz.

 • 16 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Halil Yamaç

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Sabriye ve Mehmet Yamaç'ın oğulları, Hesna Yamaç'ın eşi, Ahmet , Ayhan Yamaç ve Aylin Dinçer'in babaları, Hasibe Kolbaş'ın kardeşi, Üzeyir Yamaç'ın ağabeyi Eski Oto Tamircisi Halil Yamaç (72)  Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Halil Yamaç bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 16 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Ali Tutak

  Sazlıdere Köyü halkından Hüseyin Tutak ve Raife Tutak'ın oğlu, Ersan Tutak'ın kardeşi, Esen Tutak'ın ağabeyi Ali Tutak (45) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Tutak bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 15 Mart 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Galip Yolcu

  Yenimescit Mahallesi halkından Abdullah Yolcu ve Merhume Halime Yolcu'nun oğlu, Cevdet, Necdet, Nizamettin, Tuncer ve Dilaver Yolcu'nun yeğeni Galip Yolcu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Galip Yolcu bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hacı Mümine Özkaya Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 15 Mart 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Ali Meriç

  Şabanmera Köyü halkından Merhum Hasan Meriç ve Merhume Nefise Meriç'in oğlu, Nurettin Meriç, Salih Meriç ve Birsen Meriç'in kardeşleri, Binnaz Meriç'in eşi, Gözde Meriç, Ezgi Meriç'in babaları, Yusuf Kara'nın eniştesi Emekli Başçavuş Ali Meriç (63) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Meriç bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Saray Avluları Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet,ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 13 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Hasan ÜREK

  Keşan halkından Merhum Sadık ve Merhume Fatma Ürek'in oğulları, Merhume Sıdıka Ürek'in eşi, Nermin Ürek'in ağabeyi, Sadık, Serap Ürek ve Sibel Tutulmaz'ın babaları, Güray Ürek, Hasan Özer Tutulmaz'ın kayınpederleri, Gizem ve Gamze Ürek'in dedeleri, Ürek Otel Sahibi Hasan Ürek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hasan Ürek, 13.03.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 12 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Hüseyin Odabaşı

  Büyükcami Mahallesi halkından Merhum Kamil ve Hayriye Odabaşı'nın oğlu, Fatma Odabaşı'nın eşi, Ulaş ve Sude Odabaşı'nın babaları, Merhum Bülent Odabaşı ve Cahide Sarıyıldız'ın kardeşi, Ali Odabaşı'nın ağabeyi Hüseyin Odabaşı (64) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hüseyin Odabaşı bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 12 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Ali Güven

  Boztepe Köyü halkından Merhum Mehmet ve Merhume Menşure Güven'in oğlu, Ayşe Güven'in eşi, Şaban, Fevziye Güven'in babaları, Ayça, Azra, Ada Güven'in dedeleri, İsmail Güven, Selime, Osman Karadeniz, Ayşe, Cumhur Ersezen, Aliye,Şaban Güvercin'in ağabeyleri, Okan Karadeniz, Ceyhun Ersezen, Özgür Güvercin'in dayıları Ali Güven (62) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Güven bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Boztepe Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.