• 25 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: İsmail Nevzat UYAR

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Halil ve Gülten'in oğulları, Merhum Hasan, Mustafa, Metin, Ali, Nebahat, Hatice, Şefika'nın kardeşleri, Sevgi Uyar'ın eşi, Selim, Serkan, Seda'nın babaları, İsmail Nevzat UYAR vefat etti. İsmail Nevzat Uyar, 25.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Raif CANBAZ

  Paşayiğit Mahallesi halkından Sabriye Canbaz'ın eşi, Yaşar Canbaz, Nebahat Canbaz, Gülcan Canbaz, Yaşariye Canbaz'ın babaları olan Raif CANBAZ (80)vefat etti. Raif CANBAZ, 28.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Paşayiğit Camii'nden alınarak Paşayiğit Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a AllaH'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Refiye SÜZEN

  Cumhuriye Mahallesi halkından Merhum Nazif Süzen'in eşi, Sevim Mede, Nafiye Gırmıç, Türkan Muyan, Hüseyin Süzen, Muzaffer Süzen, erdoğan Süzen, Adnan Süzen'in anneleri, Nazif Süzen ve Yasin Mede'nin nineleri olan Refiye SÜZEN (88) vefat etti. Refiye SÜZEN, 24.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Cumhuriyet Mahallesi Özkaya Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Aliye KÜÇÜKER

  İzzetiye Mahallesi halkından Merhum İsmail Küçüker'in eşi, Hatice, Fatma, Emine, Nazife'nin anneleri olan Aliye KÜÇÜKER (85) vefat etti. Aliye KÜÇÜKER, kılınacak cenaze namazının ardından İzzetiye Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Nihat ATILGAN

  Yenimescit Mahallesi halkından Nebahat Atılgan'ın eşi, Fatma, Adnan, Mustafa, Nihat, Ümit Atılgan'ın babaları olan Nihat ATILGAN (80) vefat etti. Nihat Atılgan, 24.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a AllaH'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Nazife Yenice

  Karahisar Köyü halkından Merhum Kemal Yenice'nin eşi, Kaniye, Kamile, Fatma, Mehmet, İzzet, Şeyma'nın anneleri, Ahmet Akıncı, Şaban Sel, Mustafa Keçici, Erol Aras'ın kayınvalideleri olan Nazife YENİCE  (93) vefat etti. Nazife YENİCE, 24.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karahisar Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.       

 • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Hasan Derin

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Selma Derin'in eşi, Mehmet, Emine, Selver, Serkan Derin'in babaları, Anafartalar İlköğretim okulu eski hademelerinden Boztepeli Hasan Derin (75) Hakk'ın rahmetine kavuştu. Hasan Derin, 24.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Saray Avluları Camii'nden alınarak Boztepe Köyü Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 23 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: MURADİYE KINIK

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından merhum Terzi Muhterem Kınık'ın eşi, Cemile Tokmak, Asım, Ercan ve Hüseyin Kınık'ın anneleri  Abdurrahim Tokmak, Şennur, Mücella, Nilüfer Kınık'ın kayınvalideleri Muradiye Kınık hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Aşağı Zaferiye Mahallesi Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 23 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: CELALİ AYKUT

  İpsala Sarpdere Köyü halkından merhum Musa ve Habibe Aykut'un oğlu Selime Aykut'un eşi eski Engelliler Derneği Başkanı Taner Aykut'un, Masal Bilir, Meryem Berk'in babaları, Sıtkı Bilir, Vedat Berk ve Sema Aykut'un kayınpederleri İlayda Aykut, Aleyna Aykut, Volkan Aykut, Muhammet Ali Berk, Ayşe Sude Berk'in dedeleri Celali Aykut hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11.30'da Sarpdere Köyü'nde toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Erbil ÇAKIR

  Gökçetepe Köyü halkından Merhum Mümin Çakır ve Bedriye Çakır'ın oğlu, Ayşe Çakır'ın eşi, Umut ve Efe Çakır'ın babaları, Ergin Çakır'ın ağabeyi, Kamil Pazarlı'nın damadı, Numan Çakır'ın yeğeni olan Erbil Çakır vefat etti. Erbil Çakır, 22.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Gökçetepe Köyü'nde toprağa verilecek. 

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Ayşe Yeşil

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Köfteci Şaban Yeşil'in eşi, Şadan Yeşil'in annesi, Hediye Yeşil'in kayınvalidesi, Aleyna ve Alper Yeşil'in babaannesi, Hüseyin Kuşku, Hatice Örek, Fatma Kurt'un ablaları olan Ayşe Yeşil vefat etti. Ayşe Yeşil, 22.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Hüseyin ERDUVAN

  Paşayiğit Mahallesi halkından Merhume Hatice Erduvan'ın eşi, Hamide Dolbun, Hacer Tokalı, Havva Önem, Fatma Dolbun, Semra Özkal'ın babaları, Merhum  Hamdi Dolbun, Yakup Tokalı, Mergum Cevdet Önem, Metin Dolbun, Birol Özkan'ın kayınpederleri olan Hüseyin Erduvan Hakk'ın rahmetine kavuştu. Hüseyin Erduvan, 22.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Paşayiğit Mahallesi'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Hüseyin Durgut

  İpsala Sarıcaali Köyü halkından Merhum Ahmet ve Ürküş Durgut'un oğlu, Ürküş Alver, Emine Ayın, Hasan Durgut, Ayşe Sarı, Merhum Sevdiye Kaymak'ın kardeşleri, Ahmet Durgut'un babası olan Hüseyin DURGUT Hakk'ın rahmetine kavuştu.  Hüseyin DURGUT, 22.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İpsala Sarıcaali Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Mehmet Çolakoğlu

  Şabanmera Köyü halkından Merhum Ahmet Çolakoğlu ve Merhume Ayşe Çolakoğlu'nun oğlu, Fehime, İsmail, Zeynep, Emel'in kardeşleri, Ünzüle Çolakoğlu'nun eşi, Ahmet ve Sema'nın babaları olan Mehmet Çolakoğlu vefat etti. Mehmet Çolakoğlu, 21.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Şabanmera Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Saliha Özcan

  Yenişmescit Mahallesi halkından Merhum İbrahim Özcan'ın eşi, Ferruh Özcan, Sıdıka Öztürk, Mustafa Özcan'ın anneleri, Gülay Nas, Gülten Dedeoğlu, Erol Öztürk, Erkan Öztürk'ün babaanneleri olan Saliha Özcan vefat etti. Saliha Özcan, 21.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hacı Mümine Özkaya Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Sıdıka KURT

  Müsellim Çiftliği halkından Merhum Halil Kurt'un eşi, İbrahim, Mustafa, Meşüre, Nurettin, Halil Merhum İrfan, Cemali Kurt'un anneleri olan Sıdıka Kurt Hakk'ın rahmetine kavuştu. Sıdıka Kurt, 21.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 20 Ağustos 2019 Salı
 • Vefat Eden: Fatma KAYIN

  Barağı Köyü halkından Hasan Kayın'ın eşi, Yılmaz ve Hamit Kayın, Sevgüzel Zeybekoğlu, Sevgi Helvacı'nın anneleri, Nevin ve Fatma Kayın, Halim Zeybekoğlu, Osman Helvacı'nın kayınvalideleri Fatma KAYIN Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma KAYIN, 20.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Barağı Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.