• 27 Ekim 2020 Salı
 • Vefat Eden: Ömer YAZAL

  Büyük Cami Mahallesi halkından eski balıkçılardan Merhum Kara Ali'nin oğlu, balıkçı Hüseyin ve Emine Dilsiz'in kardeşi, Gülsüm, Eken ve Ayşe'nin ağabeyleri, eski fotoğrafçılardan Ömer Yazal Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ömer Yazal, 27.10.2020'de, öğle namazında Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak, Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 26 Ekim 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Mehmet BOSTANCI

  Lalacık Köyü halkından Ahmet Bostancı, Kenan Bostancı, Gönül Bostancı ve Fatma Bostancı'nın babaları Mehmet Bostancı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Bostancı, 26.10.2020'de, ikindi namazında sonra kılınacak cenaze namazının ardından Lalacık Köyü Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 26 Ekim 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Şerif SÖNMEZ

  İzzetiye Mahallesi halkından Emine Sönmez'in eşi, Murat ve Muhammmed Sönmez'in babaları, Şerif Sönmez Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Şerif Sönmez, 26.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak olan cenaze namazının ardından İzzetiye Mahallesi'nde toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 23 Ekim 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Hatice ÇALEN

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Ahmet ve Adile Uçar'ın kızları, Merhum Mehmet Çalen'in eşi, Merhum Mustafa, Merhum İrfan, Metin ve İlhan Çalen'in anneleri, Hakan, Kaan, Cüneyt, Fatma, Mehmet, Samet, Çiğdem ve Aykut Çalen'in babaanneleri, Merhum Mehmet, Cemal, Ahmet, Kemal, Hasan Uçar'ın ablaları, Hatice Çalen Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hatice Çalen, 23.10.2020'de, öğle namazında Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 19 Ekim 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Emine MAVNACI

  Büyük Cami Mahallesi halkından Merhum İbrahim Mavnacı'nın eşi, Merhum Halil Mavnacı, Gül Mercan'ın anneleri, Mustafa, İsmet Mercan'ın kayınvalidesi, Berkay Mercan, Benay Mercan'ın anneanneleri, Emine Mavnacı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Emine Mavnacı, 19.10.2020'de, ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 18 Ekim 2020 Pazar
 • Vefat Eden: Emine KAVLAK

  Keşan halkından Çamlıcalı Merhum Patatesçi Süleyman Kavlak'ın eşi, İkizler Kasabı Yaşar Kavlak, Nalan Çakarel, Nilgün İncecik, Nurcan Balcı, Emine Bolaç'ın anneleri, Sabri Çakarel, Sevcan Kavlak, İbrahim İncecik, Bilal Balcı ve Uğur Bolaç'ın kayınvalideleri, İkizler Kasabı Süleyman ve Kahraman Kavlak'ın babanneleri, Nazan- Canan Çakarel , İrfan İncecik, Nurbil Balcı, Uğurtuna ve Hanzade Bolaç'ın anneanneleri, Emine Kavlak Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Emine Kavlak, 18.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yörüker Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.    

 • 17 Ekim 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Mükerrem GİRGİN

  Danişment köyü halkından Mümin Girgin'in eşi, Nazlı Aynur'un anneleri, Oğuzhan, Emirhan Tunca'nın anneanneleri, Osman Yelken, Sami Tunca'nın kayınvalideleri, Mükerrem Girgin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mükerrem Girgin, 17.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Danişment Köyü'nde toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.              

 • 17 Ekim 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Hikmet ÖZTÜRK

  Korucuköy halkından Sebehat Öztürk'ün eşi, Mahmut Öztürk ve Fatma Ortaca'nın babaları, İsmail Öztürk, Vedat Öztürk, Hamiyet Kocaman, Aliye Coşkun'un kardeşleri, Hikmet Öztürk Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hikmet Öztürk,17.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tahta Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.    

 • 16 Ekim 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Hasan YETEK

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Emine Yetek'in eşi, Ömer Alper Tunga Yaşar'ın kayınpederi, Serpil Yaşar'ın babası, Hasan Yetek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hasan Yetek,16.10.2020'de, ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhum'a  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.    

 • 16 Ekim 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Tahsin ÖZEK

  Karahisar Köyü halkından Mukaddes Özek'in eşi, Hasan Özek, İrfan Özek, Erkan Özek, Esat Özek'in babaları, Tahsin Özek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Tahsin Özek, 16.10.2020'de, ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karahisar Köyü'nde toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 15 Ekim 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Aziz İKİZ

  Gazi Halil Köyü halkından Mustafa ve Zöhre İkiz'in oğulları, Kadife İkiz'in eşi, Gülfiye, Cemile, Ramis, Rami, Ahmet'in babaları, kömürcü Aziz İkiz Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Aziz İkiz,15.10.2020'de, ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Gazi Halil Köyü'nde toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 14 Ekim 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Nazlı KILIÇ

  Bahçeköy halkından Merhum Fikret Kılıç'ın eşi, Bahçeköy Muhtarı Osman Kılıç, Meryem Kılıç ve Pelin Kılıç'ın anneleri, Nazlı Kılıç Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nazlı Kılıç,14.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Bahçeköy'de toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.              

 • 14 Ekim 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Erol ELMAS

  Bahçeköy halkından Merhum Osman Elmas ve Fatma Elmas'ın oğlu, Polis Memuru Ayşe Elmas'ın eşi, Osman Kaan'ın babası, Savaş ve Barış Elmas, Nursel Serçeler'in ağabeyleri, Polis Memuru Erol Elmas Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Erol Elmas,14.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Bahçeköy'de toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.          

 • 13 Ekim 2020 Salı
 • Vefat Eden: Hüsniye SERBES

  Karlıköy halkından Merhum Ali Serbes'in eşi, Nedim, Metin, Necmettin Sebes'in anneleri, Hüsniye Serbes Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hüsniye Serbes,13.10.2020'de, öğle nmazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karlıköy'de toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.              

 • 13 Ekim 2020 Salı
 • Vefat Eden: Şefika AYDOĞMUŞ

  Akhoca Köyü halkından Tahsin Aydoğmuş'un eşi, Hamdi Aydoğmuş, Fatma Ural, Nuriye Şahin, Fahriye Demirelli'nin anneleri, Şefika Aydoğmuş Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Şefika Aydoğmuş,13.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Akhoca Köyü'nde toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.            

 • 12 Ekim 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Hacer GEDİKLİ

  Altınyazı Köyü halkından Vatuf Gedikli'nin eşi, Hilal ve Tezel Gedikli'nin anneleri, Şaban Çalık, Vehbiye İşbilen, Emine Durak'ın kardeşi, Hacer Gedikli Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Hacer Gedikli, 12.10.2020'de, öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Altınyazı Köyü'nde toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.            

 • 12 Ekim 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Rüştü GÜNAYDIN

  Yerlisu Köyü halkından Merhum Eyüp Günaydın, Merhume Fatma Günaydın'ın oğulları, Merhum Hüseyin Günaydın, Merhum Ruşen Günaydın, Ayşe Okay, Remzi Günaydın'ın ağabeyleri, Ahmet Günaydın, Eyüp Günaydın, Nevin Günaydın'ın babaları,Rüştü Günaydın Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Rüştü Günaydın, 12.10.2020'de,öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yerlisu Köyü'nde toprağa verilecektir.  Keşan Belediyesi olarak Merhum'a  Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.