• 23 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: MURADİYE KINIK

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından merhum Terzi Muhterem Kınık'ın eşi, Cemile Tokmak, Asım, Ercan ve Hüseyin Kınık'ın anneleri  Abdurrahim Tokmak, Şennur, Mücella, Nilüfer Kınık'ın kayınvalideleri Muradiye Kınık hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Aşağı Zaferiye Mahallesi Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 23 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: CELALİ AYKUT

  İpsala Sarpdere Köyü halkından merhum Musa ve Habibe Aykut'un oğlu Selime Aykut'un eşi eski Engelliler Derneği Başkanı Taner Aykut'un, Masal Bilir, Meryem Berk'in babaları, Sıtkı Bilir, Vedat Berk ve Sema Aykut'un kayınpederleri İlayda Aykut, Aleyna Aykut, Volkan Aykut, Muhammet Ali Berk, Ayşe Sude Berk'in dedeleri Celali Aykut hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11.30'da Sarpdere Köyü'nde toprağa verilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Erbil ÇAKIR

  Gökçetepe Köyü halkından Merhum Mümin Çakır ve Bedriye Çakır'ın oğlu, Ayşe Çakır'ın eşi, Umut ve Efe Çakır'ın babaları, Ergin Çakır'ın ağabeyi, Kamil Pazarlı'nın damadı, Numan Çakır'ın yeğeni olan Erbil Çakır vefat etti. Erbil Çakır, 22.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Gökçetepe Köyü'nde toprağa verilecek. 

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Ayşe Yeşil

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Köfteci Şaban Yeşil'in eşi, Şadan Yeşil'in annesi, Hediye Yeşil'in kayınvalidesi, Aleyna ve Alper Yeşil'in babaannesi, Hüseyin Kuşku, Hatice Örek, Fatma Kurt'un ablaları olan Ayşe Yeşil vefat etti. Ayşe Yeşil, 22.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Hüseyin ERDUVAN

  Paşayiğit Mahallesi halkından Merhume Hatice Erduvan'ın eşi, Hamide Dolbun, Hacer Tokalı, Havva Önem, Fatma Dolbun, Semra Özkal'ın babaları, Merhum  Hamdi Dolbun, Yakup Tokalı, Mergum Cevdet Önem, Metin Dolbun, Birol Özkan'ın kayınpederleri olan Hüseyin Erduvan Hakk'ın rahmetine kavuştu. Hüseyin Erduvan, 22.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Paşayiğit Mahallesi'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 22 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: Hüseyin Durgut

  İpsala Sarıcaali Köyü halkından Merhum Ahmet ve Ürküş Durgut'un oğlu, Ürküş Alver, Emine Ayın, Hasan Durgut, Ayşe Sarı, Merhum Sevdiye Kaymak'ın kardeşleri, Ahmet Durgut'un babası olan Hüseyin DURGUT Hakk'ın rahmetine kavuştu.  Hüseyin DURGUT, 22.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İpsala Sarıcaali Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Mehmet Çolakoğlu

  Şabanmera Köyü halkından Merhum Ahmet Çolakoğlu ve Merhume Ayşe Çolakoğlu'nun oğlu, Fehime, İsmail, Zeynep, Emel'in kardeşleri, Ünzüle Çolakoğlu'nun eşi, Ahmet ve Sema'nın babaları olan Mehmet Çolakoğlu vefat etti. Mehmet Çolakoğlu, 21.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Şabanmera Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Saliha Özcan

  Yenişmescit Mahallesi halkından Merhum İbrahim Özcan'ın eşi, Ferruh Özcan, Sıdıka Öztürk, Mustafa Özcan'ın anneleri, Gülay Nas, Gülten Dedeoğlu, Erol Öztürk, Erkan Öztürk'ün babaanneleri olan Saliha Özcan vefat etti. Saliha Özcan, 21.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hacı Mümine Özkaya Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Sıdıka KURT

  Müsellim Çiftliği halkından Merhum Halil Kurt'un eşi, İbrahim, Mustafa, Meşüre, Nurettin, Halil Merhum İrfan, Cemali Kurt'un anneleri olan Sıdıka Kurt Hakk'ın rahmetine kavuştu. Sıdıka Kurt, 21.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 20 Ağustos 2019 Salı
 • Vefat Eden: Fatma KAYIN

  Barağı Köyü halkından Hasan Kayın'ın eşi, Yılmaz ve Hamit Kayın, Sevgüzel Zeybekoğlu, Sevgi Helvacı'nın anneleri, Nevin ve Fatma Kayın, Halim Zeybekoğlu, Osman Helvacı'nın kayınvalideleri Fatma KAYIN Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma KAYIN, 20.08.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Barağı Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Ağustos 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Fatma Sezer Yaman

  Suluca Köyü halkından Naci ve Merhum Şaziye Sezer'in kızları, Hülya, Bilgin, Ferya, Hüseyin'in kızkardeşleri, Kübra, Tuğba, Esra'nın teyzeleri, Ömer, Burak, Emre'nin halaları, Ramazan Yaman'ın eşi olan Fatma Sezer Yaman Hakk'ın rahmetine kavuştu. Fatma Sezer Yaman, 18.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Suluca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Ağustos 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Nurhan Çatal

  Çobançeşmesi Köyü halkından Merhum Hüseyin Çatal'ın oğlu, Ramazan, Orhan, Turhan Çatal'ın kardeşleri, Celep, Vedat, İslam, Ali Kurt'un enişteleri, Akın ve Mert Çatal'ın babaları olan Nurhan Çatal Hakk'ın rahmetine kavuştu.  Nurhan Çatal, 18.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çobançeşmesi Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 17 Ağustos 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Mehmet Yılmaz

  Keşan Küçükdoğanca Köyü halkından Fatma Yılmaz'ın eşi, Gülsefah, Gülsevim, Gülsen ve Gülek Yılmaz'ın babaları olan Mehmet Yılmaz Hakk'ın rahmetine kavuştu.  Mehmet Yılmaz, 17.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Küçükdoğanca Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 16 Ağustos 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Bayram GÜLKAN

  Mahmutköy halkından Hatice Gülkan'ın eşi, Cavit, Cemile Nişancı'nın babaları, Şaziye Gülkan'ın kayınpederi, Ayşegül Nişancı, Bahadır Gülkan'ın dedeleri olan Bayram GÜLKAN Hakk'ın rahmetine kavuştu. Bayram GÜLKAN, 16.08.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Mahmutköy'de toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 15 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: VİCDAN UMANÇ

  Yeni Mescit Mahallesi halkından merhum Halil Umanç'ın eşi, Mehmet Umanç'ın annesi Halil veHakan Umanç'ın babaanneleri Vicdan UMANÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben İki Şerefeli Camii'den alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 15 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: İMAN ÖZBEK

  Gündüzler Köyü halkından merhum Bekir Özbek'in eşi, Hafize Bosnalı ve Ali Özbek'in anneleri, Mustafa Bosnalı'nın kayınvalidesi İman ÖZBEK hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Gündüzler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 15 Ağustos 2019 Perşembe
 • Vefat Eden: İRFAN ÖNDER

   Keşan eşrafından merhum Cemil Önder ve merhume Ayşe Önder'in oğulları, Nezahat Önder'in eşi , Nurten Şekeral'ın kardeşi, Hami, Nur, Nurhan ve İhsan Önder'in babaları, Seval,Nurten ve Yeşim Önder'in kayınpederleri, Onat, Gökay, Orbay ve Doğan'ın dedeleri Nurşen , Nuray, Nursel ve Mehmet Şekeral'ın dayıları İrfan ÖNDER hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Çamlıkent Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'na defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.