• 27 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Mehmet Balkan

  Kozköy halkından Merhume Ürküş Balkan'ın eşi, Hayri, Servet ve Fatma'nın babaları, Ürküş, Mehmet, Elif, Barış, Gözde ve Asya'nın dedeleri Mehmet Balkan Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Balkan bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Kozköy'de defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 27 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: İsmail Gökmen

  Yenimuhacır Beldesi halkından Merhum Ayşe ve Hüseyin Gökmen'in oğlu, Güler Gökmen'in eşi, Ayşe Sınmaz, Derya Yılmaz, Anıl Gökmen'in babaları, Hakkı Sınmaz, Ahmet Yılmaz'ın kayınpederleri, Sıdıka Erkan, Serpil İşcan, Yusuf Gökmen'in ağabeyleri İsmail Gökmen Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. İsmail Gökmen bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yenimuhacır Beldesi'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Saliye Ardaç

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Hasan Ardaç'ın eşi, Demir Ali, İsmet, Muhammet, Hasan, Remziye, Aynur Ardaç'ın anneleri olan Saliye Ardaç Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Saliye Ardaç, 26.03.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 26 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Mehmet Şansı

  Merhume Fatma Şansı, Merhum Ahmet Şansı'nın oğlu, Emine Şansı'nın eşi, Esra Erdoğan ve İsmail Şansı'nın babaları, İncilay Şansı ve Ela Erdoğan'ın büyükbabaları, Şeniz Şansı ve Hakan Erdoğan'ın kayınpederleri, Ayşe Sezer, Şahsine Aras'ın kardeşleri, Hayret Koçer ve Cavit Şansı'nın ağabeyleri olan Trakya Lokantası Sahibi Mehmet Şansı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Mehmet Şansı, 26.03.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardında Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 25 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Sabriye Serçe

  Büyük Cami Mahallesi halkından Gül Kılıç, Erol Serçe ve Nuray Serçe'nin anneleri, Ali Kılıç'ın kayınvalidesi Sabriye Serçe Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Sabriye Serçe bugünikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 25 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Hüseyin Kart

  Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hasan Kart ve Merhume Rüveyde Kart'ın oğulları, Fatma Kart'ın eşi, Ufuk Kart, Hasan Kart'ın babaları Hüseyin Kart (74) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Hüseyin Kart bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 23 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Nevriye Çelik

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Merhum İpsala'lı Hüseyin Çelik'in eşi, Hasan Çelik, Şakir Çelik, Ramadan Çelik, Nurten, Ali Bakır, Şasine, Emine, Hüseyin Çelik, Gülten'in anneleri Nevriye Çelik (94) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nevriye Çelik bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 23 Mart 2020 Pazartesi
 • Vefat Eden: Nesibe Güler

  Koruklu Köyü halkından Merhum Hamit Güler'in eşi, Hatice Topçu, Habibe Altınay, Hasan Güler, Fatma Alipaşa ve Ayşe Ergeç'in anneleri Nesibe Güler (83) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nesibe Güler bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Koruklu Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Şakir Dalgılıç

  Çamlıca Köyü halkından Merhum Ahmet Dalkılıç ve Merhume Hatice Dalkılıç'ın oğulları, Sadber Dalkılıç'ın eşi, Ayşe Yılmaz, Ayfer Yatıkçı, Aytül Noyan, Ahmet Dalkılıç'ın babaları, Halil Yılmaz, Hasan Yatıkçı, Timur Noyan, Gülcan Dalkılıç'ın kayınpederleri Şakir Dalkılıç (75) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Şakir Dalkılıç bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Kıymet Paksoy

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Karanfil Paksoy'un eşi, Sayit Paksoy, Naciye Gönül, Derya Şen'in anneleri, Gamze Paksoy, Remzi Gönül, Ahmet Şen'in kayınvalideleri, Erkut Paksoy'un babaannesi, Minel, Birsu Gönül, Sude ve Tolga Şen'in anneanneleri Kıymet Paksoy (66) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Kıymet Paksoy bugün öğlen vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Fatma Uluca

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Halil İbrahim Uluca'nın eşi, Fatma, Yetiş ve Meyşur'un anneleri, Hasan Solaklar, Kadriye Uluca ve Fikret Kantar'ın kayınvalidesi Fatma Uluca (94) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Fatma Uluca bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığına defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 21 Mart 2020 Cumartesi
 • Vefat Eden: Ali Dülek

  Yeniceçiftlik Köyü halkından Nevin Dülek'in eşi, Orhan Dülek, İbrahim Dülek, Gökhan Dülek ve Derya Dülek'in babaları Ali Dülek(65) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ali Dülek bugün ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yeniceçiftlik Köyü'nde defenedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 20 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Bedriye Kıyak

  Yenimescit Mahallesi halkından Hüseyin ve Zeynep'in kızları, Recep, Hüseyin, Fahrettin'in kardeşleri, Kadriye, Huriye'nin ablaları, Serkan, Çetin ve Seven'in anneleri, Merhum Şükrü Kıyak'ın eşi Bedriye Kıyak (66) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Bedriye Kıyak bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığında defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 20 Mart 2020 Cuma
 • Vefat Eden: Ahmet Nalbantlar

  Sazlıdere Köyü halkından Ümran Nalbantlar'ın eşi Ahmet Nalbantlar (86) Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ahmet Nalbantlar bugün öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Akçeşme Köyü'nde defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 19 Mart 2020 Perşembe
 • Vefat Eden: Kemal Balcı

  Keşan halkından Merhum Yakup ve Gülsüm Balcı'nın oğlu, Merhum Emin ve Mustafa Balcı'nın kardeşi, Mehmet Haluk Balcı'nın amcası, Merhume Hatice Balcı'nın eşi, Yakup ve Aykut Balcı'nın babası, Nedime ve Hatice Balcı'nın kayınpederi, Baha, Kemal, Sena, Bora Balcı'nın dedeleri, Balcılar Fırını Sahibi Kemal Balcı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Kemal Balcı, 19.03.2020'de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Ergin Kıyakoğlu

  Yenimescit Mahallesi halkından Engin Can Kıyakoğlu, Selahattin Kıyakoğlu, Mine ve Eda Naz Kıyakoğlu'nun babaları, Engin Kıyakoğlu, Emel Demirdöven, İbadet Kıyakoğlu'nun ağabeyleri, Emine Kıyakoğlu ve Eski Muhtar Selahattin Kıyakoğlu'nun oğlu olan Ergin Kıyakoğlu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Ergin Kıyakoğlu, 18.03.2020'de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 18 Mart 2020 Çarşamba
 • Vefat Eden: Nafiye KAFALI

  Siğilli Köyü halkından Merhum Hüseyin Kafalı'nın eşi, Hanife, Nurdan, Hüseyin, Hasan Kafalı'nın anneleri, Ahmet, Hasan, Nazif, Enver Kafalı'nın yengeleri olan Nafiye Kafalı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nafiye Kafalı, 18.03.2020'de Siğilli Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsğalığı dileriz.