• 4 Aralık 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Muzaffer Aytekin

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Tahir Aytekin ve Merhume Hasibe Aytekin'in oğulları, Pembe Aytekin'in eşi Recai, Sezai, Aynur'un babaları Muzaffer Aytekin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Tahta Camii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 4 Aralık 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Muzaffer Aytekin

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Tahir Aytekin ve Merhume Hasibe Aytekin'in oğulları, Pembe Aytekin'in eşi Recai, Sezai, Aynur'un babaları Muzaffer Aytekin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Tahta Camii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 3 Aralık 2019 Salı
 • Vefat Eden: Üzeyir Yilber

  Türkmen Köyü halkından Merhum Ramazan Yilber ve Merhume Sümbül Yilber'in oğulları, Merhume Emine Yilber'in eşi, Türkmen Köyü Muhtarı Hakkı Yilber'in amcası olan Üzeyir Yilber Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Üzeyir Yilber, 03.12.2019'da öğlen vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Türkmen Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.    

 • 3 Aralık 2019 Salı
 • Vefat Eden: Necmiye Elmas

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Necip Bayraktar ve Fatma Bayraktar'ın kızları, Merhum Seyfettin Bayraktar'ın kızkardeşi, Hasköy'den Hüseyin Elmas'ın eşi, İlter ve Latife Elmas'ın anneleri olan Necmiye Elmas Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Necmiye Elmas, 3.12.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 3 Aralık 2019 Salı
 • Vefat Eden: Derviş Gökçek

  Gaziantep İli Araban İlçesi halkından Merhum Hüseyin Gökçek ve Hatice Gökçek'in oğulları, Aynur Gökçek'in eşi, Nurhan Irmak Gökçek'in babası, Necla, Emine, Seydi, Erdal, Mustafa'nın ağabeyleri, Irmak Moda Evi Sahibi Derviş Gökçek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Derviş Gökçek, 3.12.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yörüker Camii'nden alınarak Lüleburgaz Oklalı Köyü Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 2 Aralık 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Münevver Ayaroğlu

  Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hacı Besim Şen ve Meryem Şen'in kızları, Eski Belediye Zabıta çavuşlarından Merhum Arif Ayaroğlu'nun eşi, Havva Tunca, Yurdagül erkan, Necla Karagöz, Nihal Çoban, Hasan Ayaroğlu'nun anneleri, Ayşe Ayaroğlu'nun kayınvalidesi olan Münevver Ayaroğlu Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Münevver Ayaroğlu, 02.12.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Zaferiye Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 2 Aralık 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Nevzat Kara

  Gökçetepe halkından Merhum Hüseyin Kara ve Hanife Kara'nın oğulları, Günay Kara'nın eşi, Ahmet Kara, Hatice Kayabaşı'nın kardeşleri, Esma Çelen, Seda Çelikkut, Sedef Kara'nın babaları, Kaan Çelen, Hüseyin Çelikkut, Halil Kundakçı'nın kayınpederleri olan Nevzat Kara Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nevzat Kara, 02.12.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Gökçetepe Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.   

 • 1 Aralık 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Özer BALKAN

  Keşan halkından, sanayi esnaflarından merhum Muzaffer Balkan ve Fatma Balkan’ın oğulları, İlknur Balkan’ın eşi, Oğuzhan Balkan ve Özge Balkan’ın babaları, İlker Balkan ve İlknur Çiftçioğlu’nun kardeşleri olan ÖZER BALKAN (48) vefat etti. ÖZER BALKAN,  ikindi vakti, Hersekzade Ahmet Paşa Camisi’nde kılınaN cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 29 Kasım 2019 Cuma
 • Vefat Eden: Recai Savran

  Seydiköy eşrafından Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Nazife Savran'ın eşi, Sezai Savran'ın babası Safure Savran'ın kayınpederi, Selen Savran'ın dedesi Recai Savran Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Yörüker Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığına defnedielecektir. Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 27 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Nurcan Coşkuntuna

  İspat Cami Mahallesi halkından merhum Abdülhak Ödül ve merhume Emine Ödül'ün kızları, Adil Coşkuntuna'nın eşi Aysun Coşkuntuna'nın annesi Sevcan Baykul'un ablası Nurcan Coşkuntuna Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün İkindi Namazı'na müteakiben Tahta Camii'den alınarak Asri Mezarlığa defnedilecektir. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

 • 27 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Ramazan Muyan

  Yenimescit Mahallesi halkından Merhume Sebahat Muyan'ın eşi, Gönül Tekben, Merhum Sevgi Süzen, Zehra ve Metin Muyan'ın babaları olan Ramazan Muyan Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Ramazan Muyan, 27.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ile yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 27 Kasım 2019 Çarşamba
 • Vefat Eden: Bedri Kalaycı

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halkından Merhum Demir, Zeynep Kalaycı'nın oğlu, Merhum Hüseyin ve Naciye'nin ağabeyleri, Ümmügül, Nefize, Remziye, Esma, Aysel, Cengiz Kalaycı'nın kardeşleri, Ekrem Coşkun, Çetin ve Uğur Kalaycı'nın amcaları, Birsen, Nefize, Ersin Kalaycı'nın babaları, Naciye Kalaycı'nın eşi olan Bedri Kalaycı Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Bedri Kalaycı, 27.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.  

 • 26 Kasım 2019 Salı
 • Vefat Eden: Nazike Mercimek

  Malkara halkından Merhum Hacı Ahmet Mercimek'in eşi, Fatma, Sevinç, Kadriye, Sevil ve Mustafa'nın anneleri olan Hacı Nazike Mercimek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Nazike Mercimek, 26.11.2019'da ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İki Minareli Çarşı Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 26 Kasım 2019 Salı
 • Vefat Eden: Recep Keskin

  Yayla Köyü halkından Merhum İsmail Keskin ve Ayşe Keskin'in oğlu, Tayyibe Fidan ve Tesfiye Vural'ın ağabeyleri, İmren Keskin'in eşi, Hidayet Keskin'in babası, Özgür, Süleyman, Saadet Vural, Havva Kaya, İsmail Fidan'ın dayıları olan Recep Keskin Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.  Recep Keskin, 26.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yayla Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 24 Kasım 2019 Pazar
 • Vefat Eden: Saime Kandemir

  Karacaali Köyü halkından Merhum Rasim Çankaya ve Merhume Hacer Çankaya'nın kızları, Ali Fuat Kandemir'in eşi, Suat Kandemir, Melisa Kandemir'in anneleri olan Saime Kandemir Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Saime Kandemir, 24.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karacaali Köyü'nde toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

 • 25 Kasım 2019 Pazartesi
 • Vefat Eden: Salih Şimşek

  Keşan halkından Merhum Arif Şimşek ve Merhume Hafize Şimşek'in oğulları, Asiye Şimşek'İn eşi, Gözde Temel ve Doğuş Şimşek'in babaları, Ahmet, Mümin, Niyazi, Ekrem şimşek, Zeliha Yıldız, Ayşe Öz'ün kardeşleri olan Salih Şimşek Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Salih Şimşek, 25.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Sarayavluları Camii'nden alınarak Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek. Keşan Belediyesi olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz. 

 • 23 Kasım 2019 Cumartesi
 • Vefat Eden: Azime Sezer

  İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Ahmet Sezer'in eşi, Merhume İsmet Ar, Hikmet, Birsen, Şadiye, Semra Uyulgan, Sanayi Sitesi Büfecilerinden Nusret Sezer'in anneleri, Yaşar, Aydın, Adem, Selahattin Uyulgan'ın kayınvalidesi, Zeynep, Pelin, Gülşah, Gözde, Aslı, Oğulcan Uyulgan'ın anneanneleri, Burcu, Ahmet Sezer'in babaannesi olan Azime Sezer Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Azime Sezer, 23.11.2019'da öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Tahta Camii'den alınarak Enez Yolu Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Merhume'ye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.